"Vingruma" Inga: visi rezultāti ir panākti arī ar to, ka ēdu gan saldējumu, gan kādu bulciņu. Tikai ar mēru!

FOTO: Vingruma klubs

Godīgi sakot, es vēl nespēju noticēt savam spoguļattēlam. Pārmaiņas ir, un man tas patīk, galvenais, ka neesmu badā, kā biju domājusi. Pirms sāku maratonu, biju sagatavojusies badam un sliktam garastāvoklim. Par badu es varu teikt noteikti, ka tā nav, jo es neesmu uz diētas, pretēji tam, kā citi domā. Un par to garastāvokli, tas jau kā visām sievietēm, nekad nevar zināt, kā būs, bet noteikti nesaistīti ar Vingruma maratonu.

Tātad pagājusī nedēļa pagāja trenažieru zālē, kur atkal minos, soļoju, trenēju rokas un arī vēderpresi – izrādās, man arī tāda ir! Bez liekiem pārsteigumiem, izņemot kārtējo svēršanos pie Normunda. Brīvdienās es neierobežoju sevi ēšanas ziņā, domāju, ka būs slikti rezultāti, taču mani apkārtmēri kūst tāpat kā svars. Esmu gandarīta par padarīto. Visvairāk priecājos par to, ka visi rezultāti ir panākti arī ar to, ka ēdu gan saldējumu, gan kādu bulciņu. Tikai ar mēru! Turklāt apzinos: ja apēdu ko kalorijām bagātu, sporta zālē to kompensēju.

Man ļoti patīk, ka pēc treniņa uz trenažiera tiek parādīts sadedzināto kaloriju skaits. Tādējādi zinu, ka, apēdot saldējumu ar aptuveni 200 kalorijām, man uz eliptiskā trenažiera ir jānoslēpo 20 min, lai kompensētu saldējumu. Galvenais, ka viss notiek tā, kā vajag, - svars samazinās un pašsajūta uzlabojas.

FOTO: Vingruma klubs

Uz augšu