Lieldienu svinības Kalnciema kvartālā

FOTO: publicitātes

20. aprīlī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartāls aicina svinēt Lieldienas tirgū, krāsot olas, virpot un ripināt koka olas, iemācīties šaut ar loku un vizināties ar karuseli. Pagalmā apmeklētājus sagaidīs postfolka kvartets, kura pavadībā ikviens apgūs jaunus deju soļus.

Tirgū būs iespējams iegādāties visu izmēru olas – gan lielām, gan mazākām olu kaujām: paipalu olas pie paipalu fermas “Rīta putni”, vistu olas pie Z/S “Rītnieki”, SIA “Gogelmogels”, Z/S “Padegas” un lielās tītaru olas pie“Zvirgzdkalnu” zemnieku saimniecības. Īpaši visi ir gaidīti uz čempionu brokastīm (paipalu olas uz iesmiņa), ko piedāvā paipalu ferma “Rīta putni”. Tirgū varēs atrast arī “Bluķugala karotes” – visu veidu karotes un citus gatavošanai nepieciešamus aksesuārus. Lieldienas var svinēt arī ilgtspējīgi, tāpēc “Glass garage” piedāvās glāzes un traukus no otrreizējās pārstrādes materiāliem. Kā alternatīvu šūpolēm iesakām griezties krāsainā karuselī!

Spēļu bedrē

Plkst. 11.00-15.00 Raimonds Dzenis, koka grebšanas meistars, turpat pagalma rotaļu laukumā palīdzēs izvirpot koka olas, nokrāsot tās un organizēs olu ripināšanas sacensības.

Plkst. 12.00-14.00 Latvijas Loka šaušanas federācijas (LLŠF) jauniešu un paralimpiskās izlases pārstāve Elīna Lapsiņa ļaus ikvienam interesentam pašam izmēģināt šaut ar loku mērķī. Šī aktivitāte norit, lai atbalstītu loka šaušanas sportu Latvijā. Akcijas mērķis ir gūt līdzekļus LLŠF paralimpisko izlases pārstāvju ceļam uz Tokiju 2020.

Galerijā

Plkst. 11.00-14.00 galerijā bioloģiskā zemnieku saimniecība “Karotītes” piedāvās bērniem ar dabīgiem izejmateriāliem krāsot bioloģiskas vistas olas. Procesā tiks izmantotas sīpolu mizas, putraimi un augu lapas - pēc labākajām olu krāsošanas tradīcijām. Turpat uz vietas ikviens varēs pārbaudīt savas olas stiprību olu kaujās.

Uz skatuves

Plkst. 12.00-14.00 kvartets “Pupa” radīs Lieldienu noskaņu postfolk stilā, aktīvākos iesaistot dančos. Tirgus laukumu pieskandinās raibu raibas dziesmas - sajauksies akordeona, mandolīnas, vijoles, bungu un citu instrumentu skaņas.

Norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga.

Uz augšu