"Raptors" un "Trail Blazers" svin pārliecinošas uzvaras "play-off" otrajās spēlēs

LETA/AP
Kavai Lenards (ar bumbu)
Kavai Lenards (ar bumbu) Foto: Reuters/ScanPix

Toronto "Raptors" un Portlendas "Trail Blazers" komandas otrdien svinēja uzvaras Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas otrajās spēlēs.

"Raptors" Austrumu konferences ceturtdaļfināla otrajā mačā savā laukumā ar 111:82 (26:18, 25:21, 39:27, 21:16) pārspēja Orlando "Magic", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Toronto vienībā ar 37 punktiem izcēlās Kavai Lenards, 22 punkti bija Kailam Laurijam, bet 19 punktus guva un desmit bumbas zem groziem izcīnīja Paskāls Sjakams.

Viesiem 20 punktus iemeta Ārons Gordons.

Tikmēr "Trail Blazers" Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā duelī mājās ar 114:94 (26:31, 28:23, 37:21, 23:19) guva virsroku pār Oklahomasitijas "Thunder", sērijā panākot 2-0.

"Trail Blazers" rindās ar 33 punktiem izcēlās Kristians Džeimss Makolums, bet 29 punkti bija Damjanam Lilardam.

"Thunder" komandā 27 punktus guva Pols Džordžs, bet 14 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles bija Raselam Vestbrukam.

"Trail Blazers" pirmo reizi kopš 2014.gada izslēgšanas turnīra sērijā ir vadībā ar 2-0.

Dāvis Bertāns otrdien guva trīs punktus Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē, viņa pārstāvētajai Sanantonio "Spurs" komandai ciešot zaudējumu.

"Spurs" viesos ar rezultātu 105:114 (26:21, 33:28, 23:26, 23:39) piekāpās Denveras "Nuggets" vienībai, kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

"Spurs" komandā ar 31 punktu atzīmējās Demars Derouzens, bet 24 punkti bija Lamarkusam Oldridžam.

"Nuggets" komandā galvenais varonis bija Džamals Marejs, kurš guva 24 punktus, no tiem 21 pēdējā ceturtdaļā. Vēl 21 punkts, 13 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles bija Nikolam Jokičam, 23 punktus guva Gerijs Heriss, bet 20 punktus iemeta Pols Milseps.

Pērn otro gadu pēc kārtas par NBA čempioniem kļuva Goldensteitas "Warriors", kas finālsērijā ar 4-0 pieveica Klīvlendas "Cavaliers".