Rubīns palīdz AHL čempionei "Marlies" ar uzvaru sākt Kaldera kausa izcīņu

Kristiāns Rubīns
Kristiāns Rubīns Foto: Christian Bonin/marlies.ca

Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto "Marlies" piektdien ar uzvaru sāka Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā mačā "Marlies" izbraukumā ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) apspēlēja Ročesteras "Americans", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Rubīns šajā mačā metienus pa vārtiem neveica, bet nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Regulārajā čempionātā viņš šosezon aizvadīja 15 spēles, kuru laikā veica trīs rezultatīvas piespēles un nopelnīja negatīvu lietderību -2.

Tikmēr rezervē palika vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, kura pārstāvētā Klīvlendas "Monsters" komanda arī Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā mačā izbraukumā ar 5:3 (0:0, 2:1, 3:2) uzvarēja Sirakjūsas "Crunch". Viesu vārtos Breds Tīsens atvairīja 16 no 19 metieniem.

Savukārt vēl vienā Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā cīņā ārpus pieteikuma palika aizsargs Kristofers Bindulis, kura pārstāvētā Hēršijas "Bears" izbraukumā ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) otrajā pagarinājumā piekāpās Bridžportas "Sound Tigers".

Ārpus Kaldera kausa izcīņas šosezon tikmēr palika Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevilas "Senators", Vilksbāres/Skrentonas "Penguins", kur sezonas pirmo daļu aizvadīja Teodors Bļugers, un vēl viena uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas "Rocket".