"Bucks" un "Rockets" nonāk vienas uzvaras attālumā no konferenču pusfināliem

Džeimss Hārdens (no kreisās) un Kriss Pols
Džeimss Hārdens (no kreisās) un Kriss Pols Foto: AP/Scanpix

Milvoki "Bucks" un Hjūstonas "Rockets" komandas sestdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences un Rietumu konferences pusfināliem.

"Bucks" Austrumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē viesos ar 119:103 (32:24, 35:30, 33:24, 19:25) pārspēja Detroitas "Pistons", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

"Bucks" komandā ar 20 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Kriss Midltons, pa 19 punktiem guva Brūks Lopess un Ēriks Bledso, bet 14 punkti un desmit bumbas zem groziem bija Jannim Adetokunbo.

Viesiem pēc astoņu spēļu izlaišanas laukumā atgriezās Bleiks Grifins, kurš guva 27 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un veica sešas rezultatīvas piespēles, bet ar to nebija gana, lai pārspētu "Bucks" vienību.

Sērijas ceturtā spēle notiks pirmdien Detroitā.

Tikmēr "Rockets" Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē izbraukumā ar 104:101 (28:30, 22:25, 24:21, 30:25) pieveica Jūtas "Jazz", sērijā panākot 3-0.

"Rockets" zvaigzne Hārdens šajā spēlē aizmeta garām savus pirmos 15 metienus, bet kļuva par galveno uzvaras kaldinātāju, 14 no saviem 22 punktiem iemetot ceturtajā ceturtdaļā. Vēl uzvarētājiem 18 punktus guva Kriss Pols, bet 11 punkti un 14 atlēkušās bumbas bija Klintam Kapelam.

Mājiniekus no zaudējuma neglāba Donavana Mičela 34 punkti.

Sērijas ceturtais duelis norisināsies pirmdien Soltleiksitijā.

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva piecus punktus spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" komanda cieta zaudējumu.

"Spurs" Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) piekāpās Denveras "Nuggets", kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Sanantonio komandā ar 24 punktiem atzīmējās Lamarkuss Oldridžs, bet 19 punkti bija Demaram Derouzenam.

Viesiem 29 punkti, 12 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles bija Nikolam Jokičam, bet 24 punktus guva Džamals Marejs.

Sērijas piektā spēle notiks otrdien Denverā.

Tikmēr Rodions Kurucs sestdien netika laukumā, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 108:112 (33:24, 30:33, 28:28, 17:27) piekāpās Filadelfijas "76ers", nonākot viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām.

Sērijā līdz četrām uzvarām Filadelfijas vienība nonākusi vadībā ar 3-1. Nākamais mačs šajā duelī, kas var būt arī pēdējais, notiks otrdien Filadelfijā.

"Nets" komandas rindās 25 punktus iemeta Keriss Leverts, kamēr pa 21 punktam iemeta D'Endželo Rasels un Džerets Alens.

Savukārt "76ers" sastāvā ar 31 punktu un 16 atlēkušajām bumbām atzīmējās Žoels Embīds, bet 24 punkti Tobiasam Herisam.

Pērn otro gadu pēc kārtas par NBA čempioniem kļuva Goldensteitas "Warriors", kas finālsērijā ar 4-0 pieveica Klīvlendas "Cavaliers".