Latvijas otrā izlase pārbaudes mačā sakauj Igauniju

Artūrs Ozoliņš
Artūrs Ozoliņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vīriešu hokeja otrā izlase ceturtdien "Arēnā Rīga" pārbaudes mačā ar rezultātu 6:1 (0:0, 3:1, 3:0) sagrāva Igauniju.

Latvijas izlases sastāvā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Kārlis Ozoliņš.

Lai arī mačs noslēdzās ar ievērojamu Latvijas pārsvaru, cīņas rezultāts tika atklāts vien otrajā periodā, kad 22.minūtē vārtus guva Renārs Krastenbergs, bet piecas minūtes vēlāk Robert Roba panāca neizšķirtu. Savukārt otrās trešdaļas beigās mājinieki no jauna pārņēma vadību, kad pa reizei atzīmējās Nikolajs Jeļisejevs un Daniels Bērziņš.

Noslēdzošajās 20 minūtēs Latvijas komandai savu pārsvaru izdevās palielināt, divus vārtus iemetot K.Ozoliņam, kamēr vienreiz precīzs bija Artūrs Ozoliņš.

Trešdien notikušajā komandu pirmajā mačā Latvija uzvarēja ar 2:0.

Igaunijas izlase šogad spēlēs pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā.

Vakara kulminācija "Arēnā Rīga" būs plkst.18.30, kad spēkus mēros Latvijas un Krievijas valstsvienības. Trešdien notikušajā pirmajā spēlē krievi uzvarēja ar 4:2.