Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Nav anālā seksa? Vecīt, dzīve nodzīvota velti!
Intīms temats

FOTO: depositphotos.com

Ja vīrietis saka, ka viņam dzīvē galvenais ir ģimene, viņš nesaka visu patiesību. No psiholoģijas viedokļa pirmajā vietā ir pašrealizācija, seko hobijs un kā attiecības cementējošs elements – sekss. Ja tas viss ir, vīrietis ir labs ģimenes tēvs. Vīrieti pie sievietes notur trīs elementi: šaura vagīna, ne pārāk biežs anālais sekss un prostatas masāža. Tā apgalvo Krievijas treniņu centra SEX.RF treneri. 

“Dzīve nodzīvota velti, ja tajā nav bijis anālā seksa. Tā uzskata vīrieši,” saka kouča trenere Ļena.

Savukārt prostatas masāža nodrošina spilgtu vīrieša orgasmu. Miljona vērtībā!

Trenere stāsta, ka “tautā” anālais sekss ir izplatīts, bet visbiežāk tas tiek realizēts “mežonīgi”, jo tikai retais par šo tematu ir interesējies, lasījis, runājis ar speciālistu un savas seksuālās fantāzijas realizē, pamatojoties zināšanās.

Par kvalitatīvu sarunu par seksualitāti un attiecībām trūkumu  ne reizi vien publiskajā telpā runājis arī seksologs un izaugsmes treneris Artūrs Šulcs.  Praksē viņš saskāries ar šokējošu seksuālās izglītības trūkumu.

“Brīnāmies, kā to pieaudzis cilvēks var nezināt, bet... nezina.”

Ja vīriet lūdz aprakstīt saldāko seksuālo fantāziju, viņš saka, ka gribētu mīlēties ar vairākām sievietēm.

Realitātē vīrietis to nespēj – tā ir tikai fantāzija, jo “divas ir par daudz”.

Seksologi šo fantāziju interpretē kā – viena sieviete un trīs vīrieši (dzimumlocekļi). Vīrieti uzbudina visas iespējamās atveres un spraudziņas, kas atrodamas sievietes ķermenī.

Tāpēc iespējams, ka nākotnē tiks radītas mākslīgas seksa atveres, ar kuru palīdzību apmierināt visplašākās seksuālās fantāzijas. Āzijas valstīs jau ir tehnoloģija, kas piedāvā skropstu masturbāciju.

Uz augšu