Uldriķis neglābj "Sion" komandu no zaudējuma Vaņina pārstāvētajai "Zurich"

Roberts Uldriķis
Roberts Uldriķis Foto: Reuters/LETA

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien neglāba "Sion" komandu no zaudējuma Šveices superlīgas spēlēs.

"Sion" viesos ar 0:1 (0:0) piekāpās "Zurich" komandai, kuras rezervē bija Latvijas valstsvienības pamatvārtsargs Andris Vaņins.

Uldriķis laukumā bija visas 90 minūtes, taču ar viņa aktīvo sniegumu nebija gana, lai gūtu vārtus.

Mājiniekiem vārtus guva Stefans Odijs, kurš 70.minūtē pēc stūra sitiena ar galvu raidīja bumbu taisnstūrī.

Aizsargs Mārcis Ošs sestdien palīdzēja Neišateles "Xamax" komandai izraut neizšķirtu Šveices čempionāta mačā. "Xamax" savā laukumā nospēlēja 1:1 (0:1) ar Cīrihes "Grasshoppers".

Ošs šajā mačā laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Šveices superlīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 31 spēlē iekrātiem 79 punktiem ir čempione Bernes "Young Boys", bet sestā ar 37 punktiem ir "Sion", aiz kuras ar tikpat punktiem ir "Zurich".

Tikmēr Neišateles "Xamax" ar 33 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu desmit komandu konkurencē, tomēr no drošās zonas tā atpaliek trīs punktus.