Latvijas U-17 futbolisti UEFA Attīstības turnīru noslēdz ar uzvaru pār Andoru

Papildināts
Latvijas U-17 izlases futbolisti

Latvijas U-17 puišu futbola izlase otrdien ar uzvaru noslēdza pašu mājās notikušo UEFA Attīstības turnīru.

(Papildināts viss teksts.)

Latvijas jaunie futbolisti turnīra trešajā mačā Jaunmārupē ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Andoras vienaudžus.

Latvijas izlases labā vārtus otrā puslaika ievadā guva Rolands Bočs, kurš palika nepiesegts vārtu priekšā un ieraidīja bumbu tīklā. Otrā puslaika otrajā pusē andoriešiem bija iespējas panākt neizšķirtu, taču arī mājiniekiem bija pāris labas izdevības - vienu reizi bumba trāpīja pa vārtu stabu, bet citā epizodē neizdevās raidīt bumbu tukšos vārtos.

Pirms tam turnīra pirmajā mačā Latvijas izlase ar 7:0 sagrāva Sanmarīno, bet otrajā duelī spēlēja neizšķirti 1:1 ar Kosovu, kurai pēc tam ar 2:4 piekāpās pēcspēles sitienus sērijā. Turnīrā uzvarēja Kosova, kam sekoja Latvija, Andora un Sanmarīno.

Uz Latvijas izlasi bija izsaukti 20 spēlētāji, kuri pārstāv deviņus pašmāju klubus. Valstsvienību vada Aleksandrs Basovs, kurš sekmīgi pirms tam vadīja U-19 izlasi.

Tikmēr Latvijas U-17 meiteņu futbola izlase UEFA Attīstības turnīra otrajā spēlē Tallinā ar 1:0 (0:0) pieveica Lihtenšteinu.

Vienīgos vārtus 50. minūtē guva Anastasija Vainere.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Anastasijas Ročānes trenētā komanda ar 0:2 piekāpās Kosovas vienaudzēm. Ceturtdien latvietēm gaidāms mačs pret Igauniju.