Jūrmalā ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki

Ugunsdzēsēji. Ilustratīvs attēls

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Ceturtdienas rītā Jūrmalā ugunsgrēkā neapsaimniekotā mājā gājuši bojā divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ap plkst.3.25 VUGD saņēma izsaukumu uz Jūrmalu, kur bija aizdegusies neapsaimniekota ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg neapsaimniekota vienstāva koka māja pilnā 120 kvadrātmetru platībā. Veicot dzēšanas darbus, ēkā tika atrasti divi bojāgājuši cilvēki.

Savukārt plkst.3.39 VUGD saņēma izsaukumu uz Akmeņu ielu Rīgā, kur dega piecas vieglās automašīnas 40 kvadrātmetru platībā un šķūnīši 160 kvadrātmetru platībā. Sadūmojuma dēļ ugunsdzēsēji glābēji no blakus ēkas izglāba 15 un evakuēja divus cilvēkus. Pēc vairākām stundām šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Trešdien ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg vienstāva dzīvojamās mājas jumts, divi šķūņi un koka žogs. Ugunsgrēkā cieta divi cilvēki, to skaitā viens glābējs, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Tāpat vakar glābēji steidzās uz izsaukumu Dobeles novada Bikstu pagastā, kur pie dzelzceļa līnijas dega kūla un meža zemsedze 15 hektāru platībā. Ugunsgrēkā cieta viens glābējs. Patlaban šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks ir likvidēts.

Trešdien arī tika saņemts izsaukums uz Ogres novadu, kur dega kravas automašīna 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēmis 118 izsaukumus - 98 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 39 kūlas ugunsgrēkiem un 16 meža ugunsgrēkiem, 13 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bijuši maldinājumi.

Uz augšu