Aptauja: nosaki "Optibet" futbola virslīgas mēneša skaistāko vārtu guvumu

Jānis Ikaunieks un Šunsuke Nakamura
Jānis Ikaunieks un Šunsuke Nakamura Foto: FK Liepāja/Optibet Virslīga (Facebook)/TVNET kolāža

Latvijas futbola čempionātā jeb "Optibet" virslīgā aizvadīts 2019. gada sezonas pirmais aplis, katrai komandai ar katru tiekoties pa vienai reizei. TVNET aicina futbola draugus noteikt marta/aprīļa skaistāko vārtu autoru.

Aleksandrs Solovjovs
Aleksandrs Solovjovs Foto: Futbola klubs RFS/Facebook

Aleksandrs Solovjovs pēc Gļeba Kļuškina piespēles (RFS)

10. aprīlī virslīgas čempionāta līdervienība RFS izbraukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) pārspēja "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" komandu.

Šajā mačā 18. minūtē pēc Kļuškina centrējuma soda laukumā skaistus vārtus ar galvu guva Solovjovs, tobrīd izvirzot RFS vienību 1:0 vadībā.

Šobrīd 31 gadu vecais Solovjovs šosezon 8 spēlēs virslīgas čempionātā guvis 1 vārtus.

RFS ar 21 punktu ir virslīgas līdere pēc 8 aizvadītām spēļu kārtām.

Jānis Ikaunieks (FK "Liepāja")

28. aprīlī Ventspilī risinājās 86. Kurzemes derbijs, kurā laukuma saimnieki cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) pret "Liepāju".

Šajā duelī 31. minūtē ar tiešo brīvsitienu skaistus vārtus guva futbola kluba "Liepāja" un Latvijas izlases uzbrūkošais pussargs Jānis Ikaunieks.

24 gadus vecais Ikaunieks šosezon piedalījies 7 virslīgas mačos, izceļoties ar 1 precīzu sitienu.

Futbola klubs "Liepāja" pēc 8 aizvadītām spēlēm ar 7 punktiem virslīgas kopvērtējumā atrodas 7. vietā.

Šunsuke Nakamura ("Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola")

14. aprīlī "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja "Liepāju".

Uzvarētāju sastāvā ar precīzu sitienu izcēlās Japānas futbolists Nakamura.

Pašlaik 24 gadus vecais Nakamura šosezon Valmieras kluba rindās 8 virslīgas mačos guvis 1 vārtus.

Valmieras kluba futbolisti šosezon 8 spēlēs sakrājuši 14 punktus, kas komandai ļauj ieņemt 3. vietu kopvērtējumā.

Čikezī Naorisa (Jūrmalas "Spartaks")

9. aprīlī futbola klubs "Jelgava" mājās ar rezultātu 2:1 (2:0) apspēlēja Jūrmalas "Spartaku".

Jūrmalniekiem šajā mačā vienīgos vārtus skaistā veidā no asa leņķa guva 18 gadus vecais nigērietis Čikezī Naorisa.

Naorisa šosezon virslīgā laukumā bijis 4 mačos, atzīmējoties ar 1 precīzu sitienu.

"Spartaks" komanda 8 spēlēs sakrājusi 6 punktus un patlaban ieņem pēdējo vietu virslīgas čempionāta turnīra tabulā.

Vugars Askerovs
Vugars Askerovs Foto: optibetvirsliga.lv

Vugars Askerovs pēc Maksima Toņiševa piespēles (BFC "Daugavpils")

23. aprīlī BFC "Daugavpils" savā laukumā ar rezultātu 4:1 (4:1) pārspēja Jūrmalas "Spartaku". Uzvarētājiem šajā mačā divus vārtus guva Azerbaidžānas futbolists Vugars Askerovs.

Pirmais precīzais sitiens šajā mačā Askerovam izdevās 20. minūtē pēc lieliskais 18 gadus vecā Maksima Toņiševa piespēles.

Patlaban 33 gadus vecais Askerovs šosezon guvis 5 vārtus, kas virslīgā ir labākais rādītājs.

"Daugavpils" futbolisti 8 mačos izcīnījuši 10 punktus, patlaban ieņemot 5. vietu virslīgas turnīra tabulā.

Balsošana par marta/aprīļa skaistāko vārtu guvumu noslēgsies pirmdien, 6. maijā, plkst. 12.00.