"Raptors" un "Nuggets" basketbolisti panāk sērijās neizšķirtu

Kavai Lenards un Džimijs Batlers
Kavai Lenards un Džimijs Batlers Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Toronto "Raptors" un Denveras "Nuggets" svētdien panāca neizšķirtu attiecīgi Austrumu un Rietumu konferences pusfināla sērijās.

"Raptors" izbraukumā ar rezultātu 101:96 (24:21, 23:24, 28:30, 26:21) pārspēja Filadelfijas "76ers", Austrumu konferences pusfināla sērijā līdz vienas komandas 4 uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Uzvarētāju labā Kavai Lenards guva 39 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, 16 punktus iemeta Marks Gazols, 14 pievienoja Kails Laurijs, bet ar 12 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām atzīmējās Seržs Ibaka.

"76ers" sastāvā Džimijs Batlers guva 29 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, 19 punktus iemeta Džonatans Klejs Rediks, bet Tobiass Heriss pievienoja 16 punktus.

61 sekundi līdz mača pamatlaika beigām Lenards trāpīja tālmetienu, panākot "Raptors" komandai vadību ar 94:90.

Spēles pēdējā minūtē Denijs Grīns iemeta četrus, bet Paskāls Sjakams trīs soda metienus, palīdzot Toronto noturēt vadības grožus. Grīns maču pabeidza ar 11, bet Sjakams ar 9 punktiem.

Sērijas nākamā spēle notiks otrdien Toronto.

Austrumu konferences otra pusfināla pārī Milvoki "Bucks" sērijā ar 2-1 atrodas vadībā pret Bostonas "Celtics".

"Nuggets" viesos ar rezultātu 116:112 (29:33, 28:30, 27:14. 32:35) pārspēja Portlendas "Trail Blazers", panākot neizšķirtu 2-2 Rietumu konferences pusfinālā.

Uzvarētāju labā 34 punktus guva Džamals Marejs, Nikola Jokičs izcēlās ar "triple-double" - 21 punkts, 12 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles, bet Pols Milseps sakrāja 21 punktu un savāca 10 atlēkušās bumbas.

"Trail Blazers" rindās 29 punktus guva Kristians Džeimss Makolums, 28 pievienoja Damjans Lilards, 19 punkti Al-Farukam Aminū, bet 16 punkti Seta Karija kontā.

Zīmīgi, ka "Nuggets" uzvarēja tikai vienu no četrām ceturtdaļām, taču ar to pietika uzvarai visā mačā. Denvera trešajā ceturtdaļā bija pārāka ar 27:14.

Sērijas nākamā spēle notiks otrdien Denverā.

Rietumu konferences otra pusfināla pārī NBA čempionvienība Goldensteitas "Warriors" atrodas 2-1 vadībā pret Hjūstonas "Rockets".