Rallijam Estonia pieteikta jau otrā WRC ekipāža

FOTO: Publicitātes foto

Pēc tam kā aizvadītajā nedēļā Citroen World Racing Team ar somu pilotu Esapeku Lapi kļuva par pirmajiem pasaules rallija čempionāta dalībniekiem, kas startēs Rally Estonia tepat aiz Latvijas-Igaunijas robežas, nupat oficiāli izskanējušas ziņas arī par Hyundai Motorsport nodomu uz Igauniju nosūtīt norvēģi Andreasu Mikelsenu.

Rallija organizētāji vēsta, ka Otepes apkaimes ceļos no 12.- 14.jūlijam būs redzami arī Andreass Mikelsens un viņa stūrmanis Anderss Jēgers, kuri līdz šim izcīnījuši uzvaras trīs pasaules rallija čempionāta posmos, bet nesen notikušajā Argentīnas rallijā, kāpjot uz pjedestāla otrā pakāpiena, kopā ar beļģi Tjerī Nevilu sarūpēja Hyundai Motorsport komandai dubultuzvaru.

Mikelsenam un Jēgeram, kuri pasaules čempionāta kopvērtējumā šobrīd ieņem 6.vietu, šī būs debija rallijā Estonia.

FOTO: Publicitātes foto

Hyundai Motorsport komandas direktors Andrea Adamo: "Esam priecīgi atkal piedalīties rallijā Estonia, jo tik labi organizēti un lielu fanu pūļu atbalstīti pasākumi vienmēr ir patīkami. Šī būs lieliska iespēja sagatavoties Somijas rallijam, kas norisināsies mēnesi vēlāk, un sajust šāda tipa ceļiem nepieciešamo ritmu. Pasākums šogad būs jo īpaši interesants, jo būs visnotaļ daudz WRC dalībnieku."

Andreass Mikelsens: "Nevaru vien sagaidīt jūliju un ralliju Estonia. Somijas rallijs ar saviem platajiem un ātrajiem ceļiem ir ļoti īpašs, un došanās uz ralliju, kur apstākļi ir līdzīgi, palīdzēs sajust ritmu. Atsevišķās vietās ceļa segums gan būs smilšaināks, taču domāju, ka tas palīdzēs sasniegt mērķus Somijā. Esmu startējis Igaunijā 2006.gadā, tā kā neesmu tur bijis ļoti ilgu laiku un nevaru vien sagaidīt, kad atgriezīšos."

FOTO: Publicitātes foto

Rallija ieejas kartes jau šobrīd ir pieejamas iegādei interneta vietnē rallyestonia.com un maksā 24 eiro.

Rallijs Estonia ir ne tikai Igaunijas un Latvijas rallija čempionāta posms, bet arī FIA Eiropas rallija kauss un WRC atpazīstamības veicināšanas pasākums.

Uz augšu