"Atriebēji" uzveic pokemonus

The Avengers

FOTO: AP/Scanpix

Komiksu filma "Atriebēji 4" («Avengers: Endgame») Ziemeļamerikas kinoteātros jau trešo nedēļu pēc kārtas ir pieprasītākā filma Ziemeļamerikā, ziņo "collider.com".

Trešajā nedēļas nogalē jaunā lente, kas saturiski ir turpinājums iepriekšējai daļai «Atriebēji: Bezgalīgais karš» («Avengers: Infinity War»), Ziemeļamerikā iekasējusi 63 miljonus.

Kopumā visā pasaulē ieņēmumi sasnieguši 2,48 miljardus dolāru. Līdz 1. vietai - filmai "Avatars" nav tālu (2,788 miljardi).

Režisoru Džo un Entonijs Ruso filmā redzami tādi aktieri kā Skārleta Jokansone, Marks Rafalo, Pols Rads, Brī Larsone u.c.

Filmas reklāmas rullītis.

Foto: Filmas pirmizrāde.

2. vietā pavisam tuvu ar 58 miljoniem režisora Roba Letermena filma "Pokemon Detective Pikachu" ("Detektīvs Pikaču").

Filmas anotācija. Stāsts sākas ar augstākā līmeņa detektīva Harija Gudmena pazušanu, un tagad viņa 21 gadu vecajam dēlam Timam ir jānoskaidro, kas īsti ir noticis. Viņam talkā nāks tēva partneris detektīvs Pikaču – asprātīgs un apburošs pokemonu slepenpolicists, kurš ir mīkla pats sev. Atskārtuši, ka viņi neizskaidrojamā veidā spēj sazināties viens ar otru, Tims un Pikaču apvieno spēkus, lai izmeklētu noslēpumaino pazušanas gadījumu.

Filmas reklāmas rullītis.

3. vietā komēdija "The Hustle" ("Krāpnieces") ar Annu Hetaveju un Rebelu Vilsoni galvenajās lomās. 

Anotācija. Bagātie veči dabūs trūkties, kad satiksies šīs divas rūdītās krāpnieces! Viena no viņām ir augstākās klases profesionāle, kura dod priekšroku smalkām, ilgi un rūpīgi plānotām afērām, kas nes lielus ienākumus. Viņas darbības lauks ir augstākā sabiedrība. Otra savā darbā strādā ar vienkāršām ātras peļņas shēmām. Nejaušība saved abas dāmas kopā, kad izrādās, ka viņas abas ir nolūkojušas vienu upuri – tehnoloģiju ģēniju multimiljardieri. Puisis izskatās naivs, un neviena no viņām nav gatava atteikties no šīs peļņas iespējas. Sacensības var sākties.

4. vietā ar 6,6 miljoniem filma "The Intruder", kas vēsta par kādu vīru (Dennis Quaid), kurš pārdevis savu māju, taču beigās atsakās to pamest, bet top5 noslēdz romantiska komēdija "Long Shot", kurā žurnālista lomā iejuties komiķis Sets Rogens (Seth Rogen), bet bērnu aukles lomā Šarlīze Terona (Charlize Theron).

Uz augšu