Jakrins vēl neesot saņēmis oficiālu piedāvājumu turpināt darbu RD

Emīls Jakrins.

FOTO: Ieva Makare / LETA

​Līdzšinējais Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins līdz šim nav saņēmis oficiālu piedāvājumu turpināt darbu kādā no Rīgas domes struktūrvienībām, aģentūrai LETA pastāstīja Jakrins.

Balstoties uz Rīgas vicemēra Vadima Baraņņika (S) rīkojumu, no šodienas Satiksmes departamenta direktora amata pienākumus atsāks pildīt 2016.gadā no amata atstādinātais Vitālijs Reinbahs.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Uģis Vidauskis iepriekš aģentūrai LETA pauda, ka, novērtējot Jakrina lielo darba pieredzi, viņam tiks mēģināts piemeklēt kādu citu amatu pašvaldībā. Tomēr līdz šim ierēdnis konkrētu piedāvājumu no domes vadības saņēmis neesot.

To, vai Jakrins vispār vēlētos turpināt darbu pašvaldībā, viņš nekomentēja, norādot, ka "šis jautājums nav vienā dienā izlemjams" un, ka viņa lēmums būs atkarīgs no tā, kādu amatu domes vadība viņam piedāvās.

Tikmēr Reinbaha atgriešanos Jakrins nekomentēja, norādot, ka Augstākās tiesas sprieduma vērtēšana nav viņa kompetencē. Vienlaikus viņš norādīja, ka, stājoties amatā, jau no pirmās dienas zinājis, ka šis amats ir uz laiku, tādēļ nekāds pārsteigums par radušos situāciju viņam nav.

Jakrins arī pauda, ka Reinbahs savulaik departamentu jau ir vadījis, tādēļ problēmu atsākt pildīt darba pienākumus viņam, visticamāk, nebūs.

Vērtējot savu darbu pēdējo trīs gadu laikā, Jakrins sacīja, ka, ņemot vērā pašvaldības plānus un pieejamo finansējuma apmēru, ir izdarīts daudz un labu darbu.

Kā ziņots, ar Augstākās tiesas lēmumu 12.martā tika izbeigta tiesvedība saistībā ar no amata atstādinātā Rīgas mēra Nila Ušakova (S) lēmumu par Reinbaha atlaišanu no Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora amata.

Tiesas lēmums nosaka, ka Reinbahs 2016.gadā no amata ticis atstādināts nelikumīgi un viņš darbā ir jāatjauno.

Uz augšu