Starts uz Eiropas Parlamentu: studijā Artūrs Malta
Nākamā pietura - Brisele

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET

Trešajā portāla TVNET Eiropas Parlamenta (EP) priekšvēlēšanu debašu raidījumā «Nākamā pietura - Brisele» uz žurnālista un politologa Toma Rātfeldera jautājumiem atbild Artūrs Malta no partijas «Jaunā Saskaņa».

EP deputāta kandidātam tika uzdoti jautājumi par ES armijas nepieciešamību, attiecībām ar Krieviju un arī organizācijas kopējo budžetu. Atbildēm kopumā tika sniegtas 10 minūtes.

Diskusijā tika plānots piedalīties arī partiju apvienības «Nacionālā apvienība» kandidātam Robertam Zīlem, taču neilgi pirms diskusijas sākuma mēs saņēmām sekojošu epastu:

Diemžēl, balstoties uz negaidītām un pēdējā brīža izmaiņām, Roberts Zīle neuzskata par iespējamu debatēt ar «Jaunās Saskaņas» kandidātu Maltu, kuru Totalitārisma seku dokumentēšanas centrs norādījis kā, iespējams, sadarbojušos ar VDK un pret kuru pārbaudi iepriekš sākusi arī CVK. Mēs ļoti atvainojamies TVnet par sagādātajām neērtībām.

Epastu komentēt lūdzām arī mūsu runātājam.

Lasītāji pēc video noskatīšanās tiek laipni aicināti komentēt, izteikt savu viedokli un uzdot sev interesējušos jautājumus. Iespējams, ka tieši tos deputāta kandidātiem pajautāsim nākamajos raidījumos.

Nākamo diskusiju ar Edgaru Tavaru no partiju apvienības «Zaļo un Zemnieku savienība» vēro portālā TVNET jau 17. maijā!

Uz augšu