Grīns un Karijs kaldina uzvaru; "Warriors" atliek solis līdz NBA finālam

Dreimonds Grīns
Dreimonds Grīns Foto: AFP/SCANPIX

Goldensteitas "Warriors" komanda sestdien pārspēja Portlendas "Trail Blazers" un nokļuva uzvaras attālumā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) fināla.

"Warriors" izbraukumā ar rezultātu 110:99 uzvarēja "Trail Blazers", panākot 3-0 vadību Rietumu konferences finālsērijā līdz vienas komandas 4 uzvarām.

Pēc pirmā puslaika "Warriors" atradās iedzinējos ar 53:66, taču trešajā ceturtdaļā Goldensteitā lauz spēles gaitu, pārņemot vadības grožus.

Uzvarētāju sastāvā Dreimonds Grīns guva 20 punktus,izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un veica 12 rezultatīvas piespēles, bet 36 iemeta Stefans Karijs.

"Trail Blazers" komandā 23 punktus guva Kristians Džeimss Makolums, bet 19 pievienoja Damjans Lilards.

Sērijas ceturtā spēle notiks pirmdien Portlendā.

"Warriors" komanda ir tuvu tam, lai piekto gadu pēc kārtas spēlētu NBA finālā.

Goldensteitas klubs triumfēja čempionātā iepriekšējos divos gados un arī 2015. gadā.