Gulbenē kopīgas iedzeršanas laikā nogalināti divi vīrieši

FOTO: Reuters/ScanPix

Gulbenē kopīgas iedzeršanas laikā nogalināti divi vīrieši, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Piektdien, 17.maijā, plkst.14.15 VP Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Gulbenē kāda nama pagalmā atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Noskaidrots, ka bojā gājušais dzimis 1961.gadā.

Apskatot īpašumu, tika atrasts vēl viens vīrietis, 1969.gadā dzimis, kurš nenoskaidrotos apstākļos guvis miesas bojājumus. Cietušais tika nogādāts medicīnas iestādē, kur viņš vēlāk no gūtajām traumām mira.

Pēc sākotnējās informācijas, starp personām kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts, viens no pudeles brāļiem nodarījis smagus miesas bojājumus pārējiem diviem vīriešiem, kā rezultātā iestājās viņu nāve.

Policija aizdomās par šo noziegumu aizturēja 1954.gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem.

Policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta trešās daļas - par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Policija turpina izmeklēšanu.

Uz augšu