Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Unsplash

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS No tevis staros optimisms un jautrība, pat tajā gadījumā, ja spēki būs pavisam izsīkuši. Atpūtas iespējas noteikti sabalansē ar pašsajūtu, nedari pāri savai veselībai, neiedzīvojies pārslodzēs.

VĒRSIS Mājas dzīvē tieksies viest kārtību gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Partneris atbalstīs tavus centienus, taču atvasītes var izrādīt diezgan lielu pretestību. Savu panāksi, ja būsi pacietīgs un savaldīgs.

DVĪŅI Ja vēlies, vari doties nelielā izbraukumā. Vides maiņa palīdzēs izsisties no ierastās ikdienas, aizmirst rūpes, uztraukumus. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem pastāv labas iepazīšanās iespējas!

VĒZIS Šodien plānotās tikšanās var tikt pārceltas, dienas gaita sagriezties kājām gaisā. Zvaigznes iesaka atturēties no veikalu apmeklējuma, jo īpaši vairīties no lielākiem pirkumiem. Tu labi sapratīsies ar jaunāko paaudzi.

LAUVA Radīsi ciešu kontaktu ar tuviniekiem. Labprāt pavadīsi laiku sarunās par dzīvi, attiecībām. Saskarsmē ar atvasītēm būsi ļoti atklāts un draudzīgs, gatavs uzklausīt viņu nebūšanas, sniegt padomus, atbalstu.

JAUNAVA Svarīgi neļauties drūmajam noskaņojumam, kurš šodien var tev piezagties gluži nemanot. Centies vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, būt kopā ar tuviem cilvēkiem, ļauties savam vaļaspriekam.

SVARI Iespējams, stingri nolemsi novest iesāktās darba lietas līdz galam, kas nozīmē - lielāko dienas daļu veltīsi profesionālajiem pienākumiem. Vakara puse ir atbilstoša, lai dotos uz sev tīkamu deju klubu.

SKORPIONS Kaut arī tevis kārotais var krasi atšķirties no tuvinieku vēlmēm, tomēr šoreiz būsi gatavs piekāpties, izdabāt ģimenes locekļu iegribām. Atvasītes būs ļoti gandarītas par kopīgi pavadīto laiku.

STRĒLNIEKS Tu būsi gluži kā informācijas sūklis, kurš būs spējīgs uzņemt sevī lielu daudzumu informācijas un atlasīt no tās sev vajadzīgo. Šis ir piemērots brīdis, lai veidotu saikni ar līdzīgi domājošajiem.

MEŽĀZIS Ir pienācis īstais mirklis, lai parūpētos par savu veselību, labsajūtu. Kādam tas nozīmēs SPA procedūras, kādam sportiskas nodarbes, vēl kādam masāžu vai pirts apmeklējumu.

ŪDENSVĪRS Dienas pirmajā pusē tavs noskaņojums nebūs no labākajiem. Iespējams, būsi sevī uzkrājis lielu daļu ikdienas stresa, uztraukumu. Taču, izrunājoties ar mīļoto, oma jūtami uzlabosies.

ZIVIS Alksi pēc miera un klusuma, taču mājās valdīs ļoti dinamiska atmosfēra. Būsi izvēles priekšā, proti, vai nu meklēt kāroto ārpus mājām, vai arī ļauties notikumu plūsmai. Zvaigznes iesaka otro variantu!

SVĒTDIENA

AUNS Par sevi var likt manīt tavs temperaments, nelokāmais raksturs. Lai neiedzīvotos konfliktos, savu viedokli vēlamāk paturi pie sevis. Der apzināties, ka lieko spriedzi tev palīdzēs noņemt sportiskas aktivitātes.

VĒRSIS Šodien vēlamāk laiku pavadīt mājās, izbaudīt ģimenes locekļu sabiedrību, sakārtot domas, nospraust nākamās nedēļas plānus. Ja tomēr dodies uz kādu ballīti, pielūko, lai jautrība neievelkas līdz vēlai naktij!

DVĪŅI Dīka sēdēšana dīvāna tevi neapmierinās. Alksi pēc krāšņākiem, atmiņā paliekošākiem iespaidiem. Taču, dzenoties pēc eksotiskām sajūtām, nekrīti galējībās, atturies no pārgalvības, neattaisnota riska!

VĒZIS Nav izslēgts, nolemsi veltīt laiku sev interesējošai literatūrai. Tu labprāt ļausies kāda klasiskā romāna vilinājumam. Savu daļu uzmanības neapšaubāmi prasīs arī atvasītes, kurām tu nu nekādi nespēsi atteikt.

LAUVA Piemērots brīdis mājas saimniecības darbiem. Mēģini savās aktivitātēs iesaistīt arī pārējos ģimenes locekļus, taču nekļūsti uzstājīgs, pavēlniecisks. Pēcpusdienā iespējami negaidīti ciemiņi.

JAUNAVA Modīsies pacilātā noskaņojumā. Šodienas plāni, visticamāk, sevī ietvers veselīgas, sportiskas aktivitātes. Saskarsmē ar ģimenes locekļiem valdīs sapratne un abpusēja cieņa, uzticēšanās.

SVARI Šarms un izsmalcinātība veicinās līdzgaitnieku interesi par tevi. Izmanto dienu, lai būtu sabiedrībā, paplašinātu paziņu loku, gūtu jaunus iespaidus. Nav izslēgts, par sevi liks manīt tavi radošie talanti.

SKORPIONS Atļaujies būt bezrūpīgāks, aizmirsti par ikdienišķajiem pienākumiem un droši nododies savam hobijam. Atpūta brīvā dabā – vai tā būtu makšķerēšana vai sportošana - jūtami uzlabos tavu omu!

STRĒLNIEKS Tieksies būt sabiedrības uzmanības centrā, gūt apkārtējo uzslavas, komplimentus. Šī var izrādīties zīmīga diena tiem Strēlniekiem, kuri saistīti ar skatuves dzīvi, izklaides industriju un masu medijiem.

MEŽĀZIS Kārtības mīlestība darīs savu. Tu, visticamāk, sakopsi māju un tikai tad veltīsi laiku atpūtai. Kāds Mežāzis var sajust vēlmi apliecināt savas kulināra dotības, mēģinot radīt kādu gastronomijas šedevru.

ŪDENSVĪRS Tava rīcība var kļūt impulsīva, apkārtējiem grūti izprotama. Iekšējās pretrunas, spriedze, visticamāk, arī būs par pamatu izmaiņām uzvedībā. No negācijām palīdzēs atbrīvoties joga, meditācija.

ZIVIS Lai gan vēlēsies baudīt atpūtu ar draugiem, domubiedriem, tev būs nepieciešams pamudinājums, iedrošinājums. Ja pirmo impulsu būsi saņēmis no apkārtējiem, tālāk ātri vien iejutīsies kompānijā, atraisīsies.

Uz augšu