Sāks Zemitāna tilta seguma atjaunošanu; būs satiksmes ierobežojumi

Zemitāna tilts

FOTO: Google Maps

No šodienas līdz 20.jūnijam tiks veikta ceļa seguma atjaunošana uz Jorģa Zemitāna tilta, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola.

Asfalta frēzēšana un ieklāšana tiks veikta naktīs no plkst.22 līdz plkst.6. Transportlīdzekļu vadītāji aicināti ievērot noteikto braukšanas ātruma ierobežojumu - 30 kilometrus stundā un uzmanīgi pārbraukt frēzētās vietas pie tilta deformācijas šuvēm.

Ahuna-Ozola norādīja, ka Zemitāna tilta visu konstrukciju inspekcija ir veikta 2018.gada vasarā, un tās tehniskās apskates atzinumā noteikts, ka tilta nestspēja ir apmierinoša. Ņemot vērā konstatēto vizuālo defektu apjomu, atzinumā tiek rekomendēta tilta atjaunošana vai pārbūve trīs gadu laikā.

Satiksmes departaments ir sācis iepirkuma dokumentācijas sagatavošanu, lai izsludinātu konkursu Zemitāna tilta pārbūvei, ko plānots veikt 2021.gadā.

Patlaban ir izsludināts konkurss tilta pārbūves būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Pieteikumus tam var iesniegt līdz 20.jūnijam.

Uz augšu