Nav tāda apģērba, ko var vilkt tikai slaidi cilvēki!
Indras Salcevičas viedoklis

FOTO: Kadrs no STV video

“Nav tādu lietu, ko nevarat uzvilkt jūs un kuru var vilkt tikai slaidi cilvēki. Nu nav!” ekskluzīvā nodarbībā kanāla “STV Pirmā!” šova “Pati pilnība” dalībnieces iedvesmo stiliste, šova vadītāja un body positive kustības vēstnese Indra Salceviča.

Veidojot savu stilu, Indra dāmām iesaka rūpīgi izrevidēt savu garderobi un izmest visu lieko – apģērbus, kuri ir morāli novecojuši, nekvalitatīvi vai kļuvuši par mazu. Tāpat viņa iesaka atbrīvoties no apģērbiem, kuri reiz impulsīvi iegādāti un tā arī nekad nav uzvilkti. “Ko var paturēt? Paturēt var tikai pērles,” drosmīgi saka Indra. Tāpat viņa norāda, ka nereti tik populārais aizbildinājums “man nav ko vilkt” drīzāk norāda uz slinkumu meklēt sev piemērotu apģērbu. “Ir jāiet un jāmeklē. Nav vietējā veikalā – meklē internetā. Ja nevari saprast, ko vilkt, atrodi kādu slavenību, kura tev līdzīga pēc formām, un mēģini kopēt to, kā viņa ir saģērbusies. Ja viņas gaume tevi uzrunā,” vērtīgu padomu sniedz Indra Salceviča.

Šīs nedēļas “Pati pilnība” sērijā dāmām pašām bija jādemonstrē savas stila iemaņas un stundas laikā tirdzniecības centrā “Domina Shopping” citai citu jāietērpj blogera tēlā. Savukārt dāmu veikumu vērtēja modes blogere Alīna Kellere. Ieskaties dalībnieču stila pērlēs arī tu:

Uz augšu