Liepājā kravas buss nedod ceļu vilcienam

Avārija Liepājā

FOTO: Valsts policija

23.maijā ap pulksten 15:40 Liepājā, Atslēdznieku ielā, ostas teritorijā notikusi automašīnas sadursme ar vilcienu, liecina ieraksts Valsts policijas "Facebook" profilā.

Noskaidrots, ka 1974.gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli “Mercedes-Benz Sprinter” un nepilnīgi izpildīja ceļa zīmes numur 207. "Neapstājoties tālāk braukt aizliegts" prasības.

Vīrietis sākotnēji apstājās pie ceļa zīmes, taču, nepārliecinoties par drošību, uzsāka kustību, kā rezultātā uzbrauca uz dzelzceļa pārbrauktuves, kur notika sadursme ar vilcienu, kuru vadīja 1966. gadā dzimis vīrietis. Par laimi, šajā negadījumā cietušu cilvēku nav, tāpat alkohola reibums transportlīdzekļu vadītājiem nav konstatēts.

FOTO: Valsts policija

Transportlīdzekļa “Mercedes-Benz Sprinter” vadītājam ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par tās prasības neizpildīšanu, kura noteikta ar 206., 207. vai 208.ceļa zīmi (ceļa nedošana transportlīdzekļu vadītājiem, kuriem ir priekšroka), uzliek naudas sodu no 15 līdz 70 eiro.

Uz augšu