Marks Zakerbergs izstrādā "miega lampu", kas palīdz uzlabot miega kvalitāti

FOTO: Reuters/ScanPix

Facebook dibinātājs Marks Zakerbergs pasaulei ir pazīstams kā tehnoloģiju guru un sociālo tīklu magnāts, taču uzņēmējs ir spējīgs ne tikai vadīt miljardiem vērtu biznesu. Nupat Zakerbergs ir nācis klajā ar paša izgudrotu "miega lampu", kas palīdz viņa sievai regulēt miega ritmu un uzlabot miega kvalitāti. 

Facebook tēvs Marks Zakerbergs savā "Instagram" profilā atklāj, ka izgudrojumu ir radījis savai sievai Priscillai, kas naktīs bieži ceļas bērnu dēļ. "Būt par mammu ir grūti, un, kopš mums ir mazi bērni, Priscillai reti kad izdodas izgulēties visas nakts garumā. Reizēm viņa pamostas nakts vidū, telefonā apskatās, cik ir pulkstenis un vai drīzumā nav jāmodina bērni, taču pēc tam nespēj vairs iemigt un nervozē," tā savā profilā raksta Zakerbergs. Sievas biežā mošanās un nemierīgā gulēšana bija iemesls, kādēļ tehnoloģiju entuziasts ķērās pie darba un izveidoja īpašu lampu, kas palīdz regulēt miega ritmu. 

Lampa ir izstrādāta tā, lai laikā ap sešiem vai septiņiem rītā tā pati ieslēgtos un radītu vāju gaismu, kas atgādina saules gaismu, kura iespīd telpā pa durvjapakšu. Šo lampiņu Priscilla ir novietojusi uz naktsgaldiņa, un tā darbojas gluži kā galda lampa ar vāju apgaismojumu un taimeri. "Šī vājā gaisma dara zināmu brīdi, kad ir laiks celties un vienam no mums pamodināt bērnus, bet vienlaikus šī gaisma nepamodinās, ja sieva vēl gribēs pasnaust. Līdz šim "miega lampa" ir darbojusies nevainojami - pat labāk, nekā biju cerējis," atklāj Zakerbergs, piebilstot, ka radīt ierīci, kura atvieglo mīļotā cilvēka ikdienu, ir labākais veids, kā izpaust savu mīlestību. "Jau vairāki mani draugi ir teikuši, ka vēlas kaut ko līdzīgu savās mājās, tāpēc dalos ar šo ideju - ja kāds uzņēmējs vēlas to izmantot un ražot šādu ierīci citiem cilvēkiem!"  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mark Zuckerberg (@zuck) on

Uz augšu
Back