Kopš 2003.gada aizliegts ķert Melnās jūras delfīnus izmantošanai izklaides nolūkos. Tomēr kompānijas iepērk maluzvejnieku noķertos delfīnus. Tā kā tiem nav mikročipu, kas nepieciešami visiem nebrīvē esošajiem delfīniem, to ķermeņos nereti iešuj no mirušajiem sugasbrāļiem saglabātos čipus.
Azovceva norāda, ka vairs nespējot turpināt darbu industrijā.
Žurnāliste Deilija norāda, ka no visiem redzētajiem dzīvniekiem viņai visvairāk atmiņā iespiedušies divi - zilonis un tīģeris Samutprakanas krokodilu fermā un zoodārzā netālu no Bangkokas, Taizemē.
22 gadus vecais tīģeris Haihems vadīja savas dienas pie īsas ķēdes fotostudijā, kamēr smaganu infekcija izplatījusies līdz apakšžoklim. Novārgušais četrgadīgais zilonis Gluajhoms bija novārdzis, sapampušu kāju un lielu, asiņojošu brūci pie deniņiem.
Kad Deilija sazinājās ar parka īpašnieku, viņš atbildēja - tas, ka dzīvnieki nav nomiruši, pierāda, ka par viņiem pienācīgi rūpējas. Un tad piedraudēja ar tiesu darbiem.
Sešus mēnešus pēc atgriešanās no Taizemes žurnāliste lūdza dzīvnieku apraudzīt vietējai Rinai Džirenuvatai, kura viņai pirms tam bija palīdzējusi kā tulce. Džirenuvata Samutprakanā viņus vēroja vairākas stundas, sūtot žurnālistei fotogrāfijas un video.
Gluajhoms bija dzīvs - stāvēja tajā pašā nožogojumā, joprojām saliecis piepampušo kāju dīvainā leņķī. Viņam līdzās esošie ziloņi bija izkāmējuši.
Haihems joprojām bija pieķēdēts pie grīdā iedzīta āķa. Viņš sēž savā tumšajā kaktā. Kad izdzird cilvēku soļus, sāk dīdīties un pagriež nācējiem muguru.
"It kā viņš gribētu, lai siena viņu aprij," žurnālistei rakstīja Džirenuvata.