Žolnerovičs un Valtere triumfē Rēzeknes pusmaratonā

Valērijs Žolnerovičs un Kitija Valtere sestdien triumfēja Rēzeknes pusmaratonā, kas vienlaikus bija skriešanas seriāla ""Bigbank" Skrien Latvija" sezonas trešais posms.

Latvijas rekordists maratona un pusmaratona skrējienos Žolnerovičs 21,0975 kilometrus garo distanci mēroja vienā stundā desmit minūtēs un 20 sekundēs, bet tuvākais sekotājs bija baltkrievs Siarhejs Mihalkins, kurš no uzvarētāja atpalika par 48 sekundēm.

Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Kristaps Bērziņš.

Dāmām uzvaru izcīnīja Valtere, kura finiša līniju sasniedza pēc vienas stundas 24 minūtēm un sešām sekundēm. 35 sekundes aiz viņas bija Jeļena Ābele, bet trešo vietu ieņēma Baiba Šņoriņa.

Savukārt desmit kilometru skrējienā nepārspēti palika Anatolijs Macuks un Evita Grencberga, kamēr piecos kilometros ātrākos laikus uzrādīja Jānis Razgalis un Karīna Helmane-Soročenkova.

Šosezon ""Bigbank" Skrien Latvija" sacensību seriālā ieplānoti astoņi posmi, bet nākamais notiks jau 16.jūnijā Ventspilī.