Sāksies remonts un satiksmes ierobežojumi uz Jūrmalas šosejas

FOTO: Lauris Nagliņš / LETA

Otrdien sāksies būvdarbi Ventspils šosejas sākumposmā uz Jūrmalas šosejas (A10) abām brauktuvēm posmā no gājēju tilta iepretī Babītes ciematam līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam, informēja AS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

Šonedēļ būvdarbu zonā paredzēts vietām sašaurināt abas brauktuves līdz divām joslām un tiks noteikts ātruma ierobežojums 90 un 70 kilometri stundā. No 17.jūnija satiksmei plāno slēgt vienu no brauktuvēm, un satiksme abos virzienos tiks organizēta pa otru brauktuvi. Par šīm satiksmes organizācijas izmaiņām tiks sniegta papildu informācija.

Šosejas pārbūves laikā ar reciklētu veco asfaltu tiks pastiprināti ceļa pamati un uzklātas trīs jauna asfalta kārtas. Atjaunos arī nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu Salaspils-Babīte (A5).

Būvdarbus veic piegādātāju apvienība "A.C.B." un "Binders" par līgumcenu 22,97 miljoni eiro (ar pievienotās vērtības nodokli), ko sedz valsts budžets. Atbilstoši līgumam būvdarbiem ir atvēlētas 300 kalendārās dienas, un tie tiks pabeigti 2020.gadā.

Uz augšu