Amatā stājas VARAM valsts sekretārs Edvīns Balševics

Edvīns Balševics

FOTO: Ieva Lūka/LETA

No šodienas, 4. jūnija, darba pienākumus oficiāli pildīt sāks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Edvīns Balševics.

Kopš 2009.gada Balševics bija Tieslietu ministrijas Tiesu administrācijas direktors. Tāpat kopš 2009.gada viņš ir Latvijas Tiesnešu mācību centra padomes loceklis un kopš 2016.gada Eiropas tiesību akadēmijas padomes loceklis.

Balševics kā vienu no savām prioritātēm jaunajā amatā izvirzījis ministrijas kopējās kapacitātes stiprināšanu, nodrošinot ilgtspējīgu, efektīvu politiku, kas vērsta uz personāla attīstību, modernām tehnoloģijām un darba efektivitāti.

Par svarīgu uzdevumu viņš uzskata arī e-pakalpojumu modernizāciju, kas būtu balstīta uz iedzīvotāju un uzņēmēju dzīves situāciju vajadzībām, valsts IKT resursu centralizētu attīstību, vides pārraudzības iestāžu kapacitātes stiprināšanu, kā arī administratīvi teritoriālās reformas īstenošanu, lai izveidotu ilgtspējīgas un ekonomiski spēcīgākas pašvaldības.

Kā ziņots, VARAM valsts sekretāra amats bija vakants kopš 2.maija, kad darbu ministrijā oficiāli atstāja līdzšinējais valsts sekretārs Rinalds Muciņš.

Valdība Balševica kandidatūru amatam atbalstīja 28.maijā.

Uz augšu