Aptauja: nosaki "Optibet" futbola virslīgas mēneša skaistāko vārtu autoru

Edgars Gauračs un Vugars Askerovs
Edgars Gauračs un Vugars Askerovs Foto: Jūrmalas "Spartaks"/BFC "Daugavpils"

"Optibet" Latvijas futbola virslīgas čempionātā aizvadīts vēl viens mēnesis. TVNET aicina piedalīties aptaujā, lai noteiktu maija spēļu skaistāko vārtu autoru. Atgādinām, ka par marta/aprīļa skaistāko vārtu autoru tika atzīts FK "Liepāja" uzbrūkošais pussargs Jānis Ikaunieks.

Nemanja Belakovičs (Jūrmalas "Spartaks")

4. maijā Jūrmalas "Spartaks" savā laukumā ar rezultātu 4:3 pārspēja FK "Ventspils".

Šajā spēlē uzvarētāju labā 2 vārtus guva pussargs Nemanja Belakovičs no Serbijas.

22 gadus vecajam Belakovičam izdevās realizēt iespaidīgu tālsitienu, spēles 56. minūtē izvirzot jūrmalniekus 2:1 vadībā. Tie viņam bija otrie vārti mačā.

Belakovičs šosezon virslīgā 12 spēlēs kopumā guvis 4 vārtus.

Edgars Gauračs (Jūrmalas "Spartaks")

Jau minētajā 4. maija spēlē starp "Spartaks" un "Ventspils" komandām ar iespaidīgu tālsitienu izcēlās arī pieredzējušais uzbrucējs Edgars Gauračs.

Pašlaik 31 gadu vecais Gauračs spēles 67. minūtē ieguva "Spartaks" komandai pārsvaru ar 3:2.

Gauračs šosezon virslīgā 9 spēlēs guvis 4 vārtus.

Vugars Askerovs (BFC "Daugavpils")

11. maijā BFC "Daugavpils" savā laukumā ar rezultātu 1:0 pārspēja "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" (ViA) komandu.

Šajā mačā vienīgos vārtus guva Azerbaidžānas futbolists Vugars Askerovs, kurš teicami soda laukumā apstrādāja bumbu un raidīja to tīklā.

Askerova vārtu guvumā ar piespēli piedalījās kolumbietis Leonardo Aleksis Ossa Lopess.

Pašlaik 34 gadus vecais Askerovs šosezon virslīgā 12 mačos guvis 7 vārtus.

Sejdins Keitā (FK "Liepāja")

17. maijā FK "Liepāja" savā laukumā ar rezultātu 1:0 uzveica FK "Jelgava".

Vienīgos vārtus šajā mačā guva aizsargs Sejdins Keitā, kuram ar rezultatīvu piespēli asistēja Jānis Ikaunieks.

Pašlaik 27 gadus vecais Senegālas futbolists šosezon virslīgā 13 mačos guvis 1 vārtus.

Jevgeņijs Kazačoks (FK "Ventspils")

22. maijā FK "Ventspils" izbraukumā ar rezultātu 3:0 pārspēja BFC "Daugavpils".

Spēles 54. minūtē pussargs Jevgeņijs Kazačoks realizēja tiešo brīvsitienu, panākot 2:0 ventspilnieku labā.

Patlaban 23 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 13 mačos guvis 2 vārtus.

Lukmans Halilu Zakari (FK "Metta")

17. maijā FK "Metta" pretinieku laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 pret RFS.

Šajā spēlē "Metta" sastāvā 2 vārtus guva Nigērijas aizsargs Lukmans Halilu Zakari.

Mača pašās beigās Zakari panāca neizšķirtu, gūstot skaistus vārtus ar papēdi.

Pašlaik 20 gadus vecais Zakari šosezon virslīgā 15 spēlēs guvis 2 vārtus.

Balsošana par "Optibet" virslīgas maija skaistāko vārtu guvumu noslēgsies naktī no piektdienas uz sestdienu (no 7. uz 8. jūniju).