Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: instagram.com/laura_ikauniece/

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā pazīstamu cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Girl with flowers

A post shared by Evelina Parkere (@movieevelina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

charlie’s angels ⚡️

A post shared by Maija Rozīte - Krištopane (@maijarozite) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@kp6camp

A post shared by Martins Porzingis (@mporzingis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10 1/2 kg 😅☀️❤️ #miriamamira #jūrmala #momlife

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hosam Abu Meri (@hosamabumeri) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Izlaidums mazulim! #svētki #izlaidums#ģimene #prieks #latvija🇱🇻

A post shared by Intars Rešetins (@intars.resetins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

may I have this dance? ^

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Work.work 🎬

A post shared by Rihards Lepers / Rihard Lepers (@rihardslepers) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tas bija 1995.gads, Kuldīgā, kad tikko uzsācis patstāvīgu dzīvi, ļāvos savam pirmajam lielajam prieka pirkumam. Visus 55 latus, kurus tobrīd biju paguvis iekrāt, ziedoju vēl bērnībā lolotam sapnim - skrituļslidām. Īsts protesta pirkums, jo tas bija periods manā dzīvē, kad nācās un mācēju iztikt ar 2-5 latiem nedēļā. Kuldīgā tolaik, kvalitatīva asfalta trūkuma dēļ, nebija daudz vietu, kur tās likt lietā, ja nu vienīgi Pilsētas laukums un pāris citu pleķu. Ar to pietika. Sony Walkmen uz ausīm, Alice In Chains pilnā skaļumā, San Jose Sharks krekls mugurā un mani jaunie rollerbleidi kājās - tas bija viss, ko man tobrīd pilnai laimei vajadzēja. Burtiski pirms pāris dienām es atkal āvu prieka zābakus un metos tajās pašās laimes sajūtās. Un man izdevās tās restaurēt! Pat pēc 24 gadiem.

A post shared by Artis Dvarionas (@artisdvarionas) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Linda (@linda_murniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cik fantastiski mēs šonedēļ ieskandinājām vasaru “Guess Summer Getaway”! ☀️ 🥂🍾🍭 ⠀ @denimdreamstores lutinājā mūs ar brīnišķīgām emocijām, šampanieti, makarūniem, gardām vakariņām, interesantu meistarklasi no @_beasur, kā arī visskaistākajiem outfitiem! 👗 💖 ⠀ Es biju patiešām pagodināta, ka biju uzaicināta uz šo pasākumu un ka varēju iepazīties ar pārējām #guessgirls no Lietuvas un Igaunijas! 🇱🇻 🇱🇹 🇪🇪 ⠀ 🇬🇧 ⬇️ Had so much fun at the Guess Summer Getaway! ☀️ I am really honoured to be a #guessgirl, to be invited to the event and to meet the amazing #guessgirls from Lithuania and Estonia! 🇱🇻🇱🇹🇪🇪 ⠀ @denimdreamstores spoiled us with champagne, macaroons, amazing dinner and perfect outfits! 🍾🥂🍭👗 ⠀ 📸 @kafido 📝@polhemprlatvia

A post shared by Diana Kubasova (@dianakubasova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Photo by @davisdorss

A post shared by martins sirmais 🍴 (@siermaizite) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cilvēki pilsētvidē #cilvēks #instrumenti #panda #rīga 🏢🏫🏛

A post shared by Instrumenti (@instrugram) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙏🏻 @bruknasmuiza Uzcel savu baznīcu. Tiešraide @latvijasradio 2!

A post shared by Kaspars Mauriņš 🇱🇻 (@kasparsmaurins) on

View this post on Instagram

#Paldies #Daugavpils ♡✌🏽😎 #Musiqq

A post shared by MUSIQQ (@musiqqofficial) on

View this post on Instagram

Read something today

A post shared by Agnese Kleina (@agnesiga) on

View this post on Instagram

#weddingday

A post shared by Valdis Melderis (@valdismelderis) on

Uz augšu