Ērglis: Esmu konservatīvs, sievieti vēlos redzēt kleitā un augstpapēžu kurpēs

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: kadrs no video

“Esmu konservatīvs. Es sievieti vēlos redzēt kleitā, svārkos un augstpapēžu kurpēs. Labi, tās augstpapēžu kurpes var nebūt,” “STV Pirmā!” sarunu šovā “Starp mums runājot” savas simpātijas pret sievišķīgām dāmām atklāj dziedātājs Andris Ērglis.

Interesanti, ka pielaidīgāks pret augstpapēžu apavu valkāšanu dziedātājs ir tāpēc, ka pats uz savas ādas reiz pārliecinājies par šo kurpju “ērtumu”. “Es, starp citu, arī esmu uzvilcis kleitu. Un pat augstpapēžu kurpes. Teikšu godīgi, es sievietes apbrīnoju – kā viņas var izturēt visas dienas garumā nostaigāt augstpapēžu kurpēs! Man bija jānolēkā kādas trīs minūtes uz skatuves augstpapēžu kurpēs, un es nevarēju sagaidīt, kad varēšu tās novilkt. Kājas tā sāpēja! Es nevarēju izturēt. Bet kleitu gan – jā, to es mierīgi varētu. Bija baigi ērti!

Jau trešo gadu pēc kārtas “STV Pirmā!”, šoreiz sadarbībā ar portālu Egoiste.lv, iedvesmo visas Latvijas sievietes ļauties sievišķībai un jūnija 30 dienas sevi, kā arī citus žilbināt ar košām kleitām vai svārkiem. Turklāt dāmai, kura akcijā piedalīsies visaktīvāk un sociālajos tīklos sekotājus priecēs ar krāšņākajiem foto, sarūpēts īpašs pārsteigums – viņa saņems “Rīga Plaza” dāvāto iespēju 200 eiro vērtībā iegādāties pašu skaistāko kleitu kādā no tirdzniecības centra veikaliem. Lai piedalītos akcijā, ik dienu no 1. līdz pat 30. jūnijam pirms došanās savās ikdienas gaitās nofotografē sevi un savu vasarīgo tērpu, bet bildi publicē Facebook vai Instagram, pievienojot tēmturi #STVUzvelcKleitu. Jo kleitās ir spēks!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu