Baltijas valstu galvaspilsētās sarūk degvielas cenas

Ulmaņa gatvē atklāta pirmā "Circle K" degvielas uzpildes stacija.

FOTO: LETA

Pagājušajā darba nedēļā visās trijās Baltijas valstu galvaspilsētās samazinājušās degvielas cenas. Vienīgi Viļņā benzīna cena nav mainījusies salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns arī šonedēļ bija nopērkams Tallinā, tad sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena joprojām bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā, bet zemākā - Viļņā.

Rīgā 95.markas benzīna cena "Circle K" degvielas uzpildes stacijās šonedēļ samazinājās par 3% - līdz 1,294 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena - par 4% un bija 1,214 eiro par litru.

Savukārt Viļņā 95.markas benzīna cena nav piedzīvojusi svārstības un arī šajā piektdienā maksāja 1,175 eiro par litru, taču dīzeļdegvielas cena saruka par 2,3% un bija 1,085 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena šonedēļ kritās par 0,8% - līdz 1,369 eiro par litru. Savukārt dīzeļdegvielas cena samazinājās par 2,3% un darba nedēļu noslēdza pie 1,329 eiro par litru atzīmes.

Autogāzes cena gan Rīgā, gan Viļņā, gan Tallinā arī šajā nedēļā nav mainījusies. Litrs autogāzes Rīgā arī šo piektdien maksāja 0,575 eiro, Tallinā - 0,629 eiro, bet Viļņā - 0,519 eiro par litru.

 
Uz augšu