Timrots sajūsmā par Andra Kulberga 73. gada "Dodge Challenger"
Ātruma cilts

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Raidījumā turpinās rubrika "Bez ABS", un šoreiz ar savu retro auto – Latvijā vienīgo 73. gada "Dodge Challenger" - skatītājus iepazīstinās Auto Asociācijas prezidents Andris Kulbergs.  Auto komplektācijā ir jaudīgākais motors, un tā agresīvie rūcieni nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu. 

Amerikāņu "muskuļus" Andris iemīlēja vēl 90. gadu sākumā, kad ASV mācījās apmaiņas programmā. Tolaik visi klases biedri pārvietojās ar jaudīgiem amerikāņu spēkratiem. Un 70. gadu filmas "Izgaišanas vieta" / "Vanishing Point"  iespaidā Andris saprata – viņš vēlas braukt tieši ar filmas galvenā varoņa auto "Dodge Challenger". Kādēļ šis auto Andrim ir tik mīļš, kur izdevās atrast sapņu auto un vai Latvijā ir meistari, kuri prot remontēt "Dodge", noskaidrosim jaunākajā Ātruma cilts sērijā. 

Andris ar lielu lepnumu un entuziasmu stāsta par savu automašīnu, un arī Pauls nespēj valdīt emocijas, kad beidzot tiek iedarbināts 7,2 litru V8 motors. Nikni rūcoša dzinēja pavadījumā abi dodas izbraucienā, lai pārliecinātos – šī mašīna ir radīta baudpilnai braukšanai. Lai gan Andris ar Paulu diskutē, kā ar tik "rijīgu" auto amerikāņi mācējuši nobraukt lielus attālumus, skaidrs ir viens – ar robusto "Dodge" uz ceļa nepaliksi nepamanīts. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts. 

Uz augšu
Back