Nedēļas nogalē – labdarības festivāls "Ogle"

Festivāla "Ogle" rīkotāji - Cepurīšu ģimene - Maigurs, Jānis, Alise un Irēna

FOTO: publicitātes

Šīs nedēļas nogalē no 12. līdz 13. jūlijam Saukas dabas parka teritorijā pirmo reizi norisināsies garīgās veselības un mūzikas festivāls "Ogle".

Festivāla misija ir veicināt sabiedrības garīgās veselības attīstību un izpratni par tās nozīmīgumu cilvēka dzīvē, savukārt festivāla mērķis ir muzikālā un radoši aktīvā gaisotnē izglītot sabiedrību garīgās veselības jomā, lai novērstu depresijas izplatību un samazinātu pašnāvību skaitu Latvijā.

Uz skatuves – zināmākie pašmāju hiphopa mūziķi, kā Arturs Skutelis, ansis, „Latgalīšu reps”, „Singapūras satīns”, „Brīvrunu projekts”, „Sudrabu sirds” un citi, savukārt rokmūzikas skaņās priecēs grupas „Double Faced Eals”, „Bloody Heels”, „Franco Franco”, „Riga Reggae”, „Blue Jean Serenade”. Kā īpašais viesis festivālā – norvēģu urbānās kultūras mākslinieks „Gunnar The Fifth”, kam šī būs pirmā uzstāšanās Latvijā.

Veselības ministrijas un „Pusaudžu resursu centrs” piedalīsies ar tēmai veltītu telti “Viss ir norm.a”, kurā norisināsies meistarklases, lekcijas un sarunas par mentālās veselības tēmām, kā arī būs iespēja individuāli konsultēties ar psihologu un satikt jauniešus, kas paši ir saskārušies ar dažādām grūtībām un brīvā atmosfērā ir gatavi savā pieredzē dalīties. Savukārt krīzes centrs „Skalbes” festivālā darbosies īpašā teltī, kurā norisināsies meistarklases, lekcijas un diskusijas par garīgās veselības tematiku, kā arī psihologa atbalsts.

Ilze Viņķele par festivālu "Ogle"

Plašajā Saukas dabas parka teritorijā darbosies skeita minirampa, frīsbijs, tetovēšana, kartinga simulators, virves vilkšana, joga, bērnu stafetes u.c. izklaides.

Nakšņošana notiek teltīs dabas parka teritorijā. 

Festivāls darbojas kā labdarības pasākums, izziņots, ka visa peļņa tiks ziedota organizācijām, kas sniedz palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem.

Saukas dabas parks atrodas Viesītes novadā, Sēlijā.

www.oglefest.lv.

Biļetes iepriekšpārdošanā šeit

Uz augšu
Back