Džons Gudmens HBO seriālā kļūs par jestru sludinātāju

"The Righteous Gemstones" (Taisnprātīgie Džemstoni)

FOTO: HBO

Aktieri Džonu Gudmenu pasaule iepazinusi visdažādākajās lomās – gan kā vieglprātīgo akmens laikmeta Flinstonu ģimenītes tēvu, gan daudzšķautņainu personāžu vairākās brāļu Koenu filmās, kas jau kļuvušas par klasiku, tostarp "The Big Lebowski" (Lielais Lebovskis) un "O Brother, Where Art Thou?" (Ak, brāl, kur esi?), kā arī vairākos seriālos, kas viņam atnesuši "Emmy" un "Golden Globe" balvas. 19. augustā pasaules pirmizrādi piedzīvos HBO komēdijseriāla "The Righteous Gemstones" (Taisnprātīgie Džemstoni) pirmā sezona, kur kā galvenais dārgakmens mirdzēs Gudmens televīzijas evaņģēlista, ģimenes patriarha Eli Džemstouna lomā. Latvijā seriālu demonstrēs LMT mājas viedtelevīzija.

Seriāls The Righteous Gemstones stāsta par pasaulslavenu sludinātāju ģimeni, kuri Dieva vārdu izplata ar televīzijas palīdzību. Šajā ģimenē valda ilgas un noturīgas tradīcijas, to skaitā tieksme uz  labdarību, alkatību un visdažādākajām novirzēm no normas. Seriālu radījis aktieris un režisors Denijs Makbraids, kurš tajā spēlēs vienu no galvenajām lomām. Džemstonu ģimenes locekļu tēli ir tik krāšņi un kolorīti, ka brīžiem grūti noteikt, kurš īsti spēlē pirmo vijoli.

Seriāla reklāmas rullītis.

Iepazīstieties ar spilgto Džemstonu ģimeni

Eli Džemstons (Džons Gudmens), Džemstonu ģimenes patriarhs. Guvis pasaules slavu ar saviem agresīvajiem pestīšanas paņēmieniem, svētrunām un daudzkārtējas balvas ieguvušu televīzijas programmu. Viņa gaisma pamazām zūd, taču viņš joprojām ir neapšaubāms Dieva kalps.

The Righteous Gemstones

FOTO: HBO

Džese Džemstons (Denijs Makbraids). Vecākais dēls un “troņmantnieks”, kurš pagaidām vēl ir tēva aizēnots, taču neatlaidīgi būvē pats savu ceļu. Gluži tāpat kā tēvs, viņš no savējiem pieprasa bezierunu lojalitāti un sekošanu. Eli izstrādātās kalpošanas stratēģijas Džese piemēro modernās auditorijas prasībām.

Džūdija Džemstona (Edija Patersone). Eli meitai nav tādu izaugsmes iespēju baznīcā kā viņas brāļiem pavisam vienkārša iemesla dēļ – viņa ir sieviete. Viņa nepārtraukti peļ savu ģimeni par iestrēgšanu pagātnē un sapņo par tikai vienu – iespēju stāvēt kopā ar pārējiem uz skatuves svētdienu rītos.

Kelvins Džemstons (Adams Deivins). Eli jaunākais dēls, kurš atradis tikai vienu veidu, kā cīnīties ar milzīgajām ģimenes locekļu personībām – viņš ir nolēmis kļūt par baznīcas “autsaideru”, jo viņa metodes ir pārāk ekstrēmas tradicionālajai baznīcai, piemēram, Sātana izdzīšana no ikviena ikdienas dzīves.

Embera Džemstona (Kesidija Frīmena). Džeses Džemstona sieva, kura atteicās no žurnālistes karjeras, lai kalpotu baznīcai un savam vīram.

Kīfs Čambers (Tonijs Kavalero). Izbijis sātanists, kuru no elles izglāba Kelvins Džemstons. Tagad viņš savu dzīvi velta Tam Kungam un Džemstoniem.

BJ (Tims Baltcs). Džūdijas Džemstonas līgavainis, kurš izmisīgi cenšas iederēties Džemstonu ģimenē.

Martins Imari (Gregs Alans Viljamss). Eli Džemstona konservatīvā labā roka, kas viņu pavada kopš evaņģēlista karjeras pirmsākumiem.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT mājas viedtelevīziju.

Uz augšu