Rīgas domnieks Pulks "Pasažieru vilcienā" nopelnījis vairāk nekā 135 000 eiro

Rīgas domes deputāts Olafs Pulks

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Rīgas domes "Vienotības" deputāts Olafs Pulks pagājušajā gadā lielākos ieņēmumus guvis no AS "Pasažieru vilciens" (PV), un kopš 2013.gada viņš šajā uzņēmumā kopumā nopelnījis vairāk nekā 135 000 eiro, liecina Valsts ieņēmuma dienestam iesniegtās Pulka amatpersonas ienākumu deklarācijas.

Pērn PV Pulks nopelnījis gandrīz 25 850 eiro. Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, līgumu ar PV Pulks noslēdza jau 2013.gada vasarā, bet pēc tam tas tika pārslēgts. Rezultātā politiķis katru pilnu gadu no PV saņēma aptuveni 25 000 eiro.

Pulks skaidroja, ka pērn no PV saņemtā nauda bija atalgojums par projekta vadītāja amatu Mārketinga daļā. Pulks stāstīja, ka viņa amata pienākumos ietilpa eksprešu, stāvparka un simtgades projektu izveide, kā arī citi "projekta vadītājiem raksturīgi pienākumi". Viņš gan piebilda, ka darba attiecības ar PV šogad ir izbeidzis.

Kā liecina Pulka deklarācija, politiķa pērnā gada ienākumi kopumā sasniedza 43 053 eiro, no kuriem vairāk nekā 12 000 eiro deputāts nopelnīja par darbu Rīgas domē. Vēl 5201 eiro Pulks saņēma pabalstos, kā arī nopelnīja no Jura Docenko futbola skolas "Alberts" un citām organizācijām.

Pulka uzkrājumi aizvadītajā gadā pieauga par 6186 eiro un sasniedza 10 122 eiro.

Uz augšu