Vērīgi policisti liek motobraucējam notīrīt nomaskētu numura zīmi un uzliek naudas sodu

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Veicot ceļu satiksmes uzraudzību, 9. jūlijā ap pulksten 15.00 Rīgā, Braslas ielā, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas amatpersona pamanīja kādu aizdomīgu motociklu, kuram aizsegta valsts reģistrācijas numurzīme. Par to liecina ieraksts Valsts policijas Facebook vietnē.

Turpat arīdzan paskaidrots, ka "apturot transportlīdzekli, likumsargi noskaidroja, ka pie motocikla BMW stūres sēdies kāds vīrietis, kurš bija pacenties sava motocikla numurzīmi apzināti paslēpt amizantā veidā – aizlipinot to ar dubļiem. Interesanti, ka pats motocikls gan bija salīdzinoši tīrs un no dubļiem nebija ne vēsts."

"Par šo pārkāpumu motociklistam pienācās sods 40 eiro apmērā, kā arī vajadzēja nedaudz piepūlēties, lai turpat notikuma vietā motocikla numurzīmi notīrītu no kārtīgi pielipinātajiem dubļiem, kas tik viegli nemaz nenāca nost," norāda policija un piebilst, ka transportlīdzekļu numurzīmju slēpšana, tādējādi mēģinot izvairīties no soda par citiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ir ļoti rupjš pārkāpums. Valsts policija sola arī turpmāk kontrolēt motociklistus, lai šādu pārkāpumu nebūtu.

Uz augšu