"airBaltic" saņem Nozares līderības balvu

Nacionālās aviokompānijas "airBaltic" gaisa kuģis "Airbus A220-300" starptautiskās lidostas "Rīga" lidlauka teritorijā

FOTO: Ieva Leiniša / LETA

Ikgadējā "Airline Strategy" balvu pasniegšanas ceremonijā, kas 14. jūlijā norisinājās Londonā, Latvijas lidsabiedrības "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss saņēma Nozares līderības balvu. Šī balva tiek pasniegta vadītājiem un vadības komandai, kas demonstrējusi izcilību lidsabiedrības vadībā, nodrošinot spēcīgus transporta savienojumus nozarē, portāls TVNET uzzināja lidsabiedrībā. 

"Šis ir lielisks aviācijas nozares profesionāļu novērtējums, ko saņēmusi airBaltic. Es esmu ļoti lepns par savu komandu un nerimstošo attīstību, ko mēs īstenojam. Ir patiess pagodinājums saņemt šo balvu airBaltic komandas vārdā, kas ikdienā rūpīgi strādā, lai nodrošinātu pirmšķirīgus pakalpojumus un turpinātu uzlabot savienojamību starp Baltiju un pārējo pasauli," norāda "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

"FlightGlobal" satura izpilddirektors un "Airline Strategy" balvu pasniegšanas ceremonijas vadītājs Makss Kingslijs-Džonss uzsver: "Salīdzinājumā ar pēdējiem gadiem šobrīd darbības vide lidsabiedrībām ir visai grūta, jo nozare saskaras ar nelieliem satricinājumiem, ņemot vērā saspīlējumus tirdzniecības jautājumos un biznesa apstākļu pasliktināšanos. Taču lidsabiedrības gudrāko un inovatīvāko vadības komandu pavadībā joprojām nosaka standartus, pēc kuriem citiem tiekties. "Airline Strategy" balva sniegusi atzinību labākajiem vadītājiem 18 gadus, un šajā ziņā 2019. gada uzvarētāji neapšaubāmi izceļas."

"Airline Strategy" balva, ko kopīgi ar "Korn Ferry" organizē "Airline Business", sniedz atzinību vadītājiem un lidsabiedrībām, kas demonstrē dinamisku līderību un skaidru redzējumu. Nozares līderības balvas kategorija aptver visa veida pārvadātājus, tostarp regulāros, čartera, pasažieru, kravu un citus, kas darbojas neatkarīgi vai apkalpo lielākos maršrutus.

Kopumā "Airline Strategy" balva tiek pasniegta astoņās kategorijās: līderības dažādība, lidsabiedrību uzņēmējdarbība, digitālās inovācijas, mārketings, finanses, zemo cenu līderība, izpildvaras vadība un nozares līderība.

"airBaltic" nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā "airBaltic" ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.

Uz augšu