Rīgas viesa Eda Šīrana jaunais albums iekaro "Billboard 200"

Ed Šīrans saraudina teju visu Baltiju. Lucavsalā FOTO: Mārtiņš Otto, TVNET

Nesenā Rīgas viesa - dziesmu rakstnieka Eda Šīrana (Ed Sheeran) jaunais albums "No. 6 Collaborations Project" iekarojis ASV pieprasītāko albumu "Billboard 200" topa 1. vietu, ziņo "billboard.com".

Mūzikas un video pārdošanas apjomu izsekošanas sistēmas «Nielsen SoundScan» dati liecina, ka albums, kuru 12. jūlijā, dienā, kad Šīrans uzstājās Lucavsalā, izdevusi kompānija "Atlantic Records", nedēļas griezumā pārdots 173 000 vienību.

Jaunais albums tapis sadarbībā ar citiem slaveniem mūziķiem. Kopā tie ir 22 mākslinieki, kuri visi kā viens ir starp Eda Šīrana iecienītākajiem - Džastins Bībers, Chance the Rapper un PNB Rock, kā arī Kārdija Bī (Cardi B), Kamila Kabeijo (Camila Cabello), Kalids (Khalid), Eminems, Treviss Skots, Bruno Marss, Stormzijs (Stormzy) un vēl daudzi citi.

“Esmu liels fans visiem mūziķiem, ar kuriem tapa šā albuma dziesmas. Vai nu esmu sekojis viņu karjerai no pašiem sākumiem, vai drillējis albumus uz riņķi, viņi visi ir tie mūziķi, kas mani ir iedvesmojuši, un katrs no tiem devuši īpašu odziņu katrai dziesmai,” tā Šīrans.

Foto: Eds Šīrans saraudina teju visu Baltiju. Lucavsalā.

2. vietā stabili turas jaunā popmūzikas sensācija Bilija Eiliša ar plati "When We Fall Asleep, Where Do We Go?". Nedēļas griezumā pārdotas 60 000 albuma vienības. 

Bilija Eiliša FOTO: AP/REUTERS/EPA/API

Hiphopa izlase "The Revenge of the Dreamers III" numur 3.

Albuma recenzija (angļu valodā)

Repera Lil Nas X albums "7" stabili 4. vietā.

Krisa Brauna (Chris Brown) plate "Indigo" noslīdējusi no 3. uz 5. vietu.

Video: Chris Brown "Indigo".

Uz augšu
Back