Laura Leontjeva un Juris Kaukulis vienojas kopīgā dziesmā

Laura Leontjeva un Juris Kaukulis

FOTO: Edijs Andersons

Par godu ik trešdienas festivālam Saulrieta koncerti Mārupē - JIP Mārupīte, muzikāli savijušās vēl līdz šim kopā nedzirdētas balsis - "Latvian Voices" dziedātāja Laura Leontjeva un "Dzelzs vilka" līderis Juris Kaukulis dziesmā “Saulrieta melanholija”. Noklausies! 

“Vai tev tā ir bijis, ka dodies uz kādu konkrētu vietu tikai tāpēc, ka zini - arī viņš tur varētu būt? Tu esi it kā tur, bet ar acu skatu meklē viņu,” tā par dziesmu stāsta Laura. “Saulrieta koncertu organizatori uzrunāja mani radīt dziesmu, kuras saturs atspoguļotu ik trešdienas koncertu atmosfēru, bet man kopā ar Juri Kaukuli, Kārli Auzānu un Eduardu Plankāju tas transformējās melanholiski dramatiskā platonisku attiecību stāstā "Saulrieta melanholija".”

Video: "Saulrieta melanholija" (Mūzika - Laura Leontjeva, vārdi - Eduards Plankājs, Laura Leontjeva).

Aranžējums, instrumentācija, ieraksts - Kārlis Auzāns. Video režija un montāža – Ritvars Bluka.

Laura Leontjeva ir profesionāla diriģente, vokālās grupas Latvian Voices dziedātāja, vintage vokāli instrumentālā ansambļa "Neaizmirstulītes" soliste un Saulkrastu kora "Anima" diriģente.

Trešdien 24.07.2019 plkst. 19.00 Saulrietu koncerti Mārupē-JIP Mārupīte kopā ar rokgrupu "Dzelzs vilks", dziesminieku Miku Frišfeldu un Valmieras teātra aktieri/vakara konferansjē Imantu Strazdu.

Uz augšu