Mercedes-Benz V klase piedzīvojusi iekšējo un ārējo modernizāciju

TVNET Auto
Mercedes-Benz V klase piedzīvojusi iekšējo un ārējo modernizāciju
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Mercedes-Benz V klase
Mercedes-Benz V klase Foto: Daimler AG

Modernizācijas rezultātā Mercedes-Benz V klases minivens ir ieguvis jaunu ārējo izskatu, kas pietuvināts zīmola aktuālajai pasažieru automobiļu sērijai, jaunas virsbūves krāsas un materiālus, kā arī luksusa klases aizmugurējos sēdekļus.

Jauns priekšgala dizains

Jaunā V klase izskatās platāka un atstāj spēcīgāku vizuālo iespaidu. Tas panākts ar jaunu bamperu, iespaidīgiem gaisa savācējiem un radiatora režģi ar jaunu rakstu. Mercedes zvaigzne izvietota radiatora režģa centrā, un to ieskauj divas sudraba krāsas līstes. 

Nemainīgas palikušas personalizēšanas iespējas ar AVANTGARDE un EXCLUSIVE līnijas produktiem, taču AMG līnija ir kļuvusi vizuāli iespaidīgāka ar pazīstamo AMG stila bamperu, ko tagad papildina jauns radiatora režģis ar dimantu rakstu no hromētām kniedēm.

Foto: Daimler AG

Jaunas krāsas, vieglmetāla diski un interjers

Tie, kam svarīgas ne tikai līnijas, bet arī krāsas, varēs izvēlēties no četrām jaunām toņu opcijām. Melno un balto toņu paleti tagad papildina grafīta metāliski pelēkais, selenīta metāliski pelēkais, hiacinšu metāliski sarkanais un pēc pieprasījuma arī tēraudzilais.

Foto: Daimler AG

Pārmaiņas piedzīvojuši arī vieglmetāla diski. Tagad piedāvājumā ir 17, 18 vai 19 collu vieglmetāla diski ar dažādu veidu spieķiem un izteikti spīdīgu pārklājumu. Šiem diskiem bez avangardiska dizaina piemīt arī aerodinamiskās īpašības, kas ļauj mazināt V klases pretestības koeficientu.

Foto: Daimler AG

Pēc pārvērtībām V klase salonā ir ieguvusi jaunus ventilācijas difuzorus turbīnu veidolā, kas jau pazīstami no A-klases modeļa, kā arī jaunu mērinstrumentu paneli. 

Foto: Daimler AG

Luksusa klases sēdvietas kā ērtību apliecinājums

Ērtības ir neatņemama minivenu segmenta pazīme. Līdz šim V klase automašīna izpelnījusies pasažieru atzinību ar segmentā lielāko slīdošo panorāmas jumtu, plašu centrālo konsoli ar iebūvētu aukstuma kasti un LED izgaismotiem glāžu turētājiem ar regulējamu temperatūru, kā arī diskrētu atmosfērisko apgaismojumu trīs krāsās ar pieciem intensitātes līmeņiem. Jaunās V klases vidējā rindā sēdošie var izbaudīt vēl kādu priekšrocību – tāpat kā S-klases modelī, arī šajā pieejamas atgāžamas luksusa klases sēdvietas ar muguras masāžas funkciju, kā arī gaisa kondicionētājs. 

Foto: Daimler AG

Paplašināts drošības aprīkojums

Līdz ar modernizāciju paaugstināta V klases drošība. Pirms pieciem gadiem V klase sāka piedāvāt sānvēja asistentu un miegainības noteikšanas sistēmu ATTENTION ASSIST. Jaunā V klase papildus tam ieguvusi arī, piemēram, aktīvo bremzēšanas asistentu. Tas tagad pieejams pirmo reizi un spēj noteikt sadursmes risku ar priekšā esošo transportlīdzekli. Pilsētvidē aktīvais bremzēšanas asistents reaģē arī uz nekustīgiem šķēršļiem vai gājējiem.

Foto: Daimler AG

Vēl viena jauna drošības funkcija ir tālo gaismu asistents, kas, braucot ar ieslēgtām tālajām gaismām, palīdz autovadītājam optimāli izgaismot ceļu. Ja priekšā vai pretī brauc citi transportlīdzekļi, LED spuldzes tālo gaismu modulī tiek daļēji deaktivētas, radot gaismas kūlī U veida tuneli, kamēr pārējās ceļa daļas joprojām izgaismo tālo gaismu lukturi (daļējas tālās gaismas).

Foto: Daimler AG

Viens dīzeļdzinējs trīs jaudas versijās

Pēc feislifta V klasei paredzēts četru cilindru dīzeļdzinējs trīs jaudas versijās. Proti, modelim V 220d paredzēts motors ar 163 ZS un 380 Nm, V 250d būs motors ar 190 ZS un 440 Nm, savukārt jaudīgākais minivens V 300d vadītāju nodrošinās ar 239 ZS un 500 Nm (īslaicīgi 530 Nm), lai 100 km/h varētu sasniegt 7,9 sekundēs un maksimāli attīstītu 220 km/h.

Foto: Daimler AG
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu