Sv, 25.09.2022.

Pakaļdzīšanās no Rīgas līdz Ogrei: četri ievainotie, tostarp bēgošais šoferis

Noskaidrota bēgļa personība
TVNET/LETA
Pakaļdzīšanās no Rīgas līdz Ogrei: četri ievainotie, tostarp bēgošais šoferis
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 106

Ķerot bēgošu autovadītāju, šopēcpusdien, 24. jūlijā, cietuši trīs policisti - divi pašvaldības policisti Rīgā un ceļu policists Ogrē.

Foto: Breaking LV

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Ilze Jurēvica, šovakar ap plkst.19 Rīgā, Maskavas un Turgeņeva ielu apkaimē, kādas "Audi" markas automašīnas vadītājs nepakļāvās VP prasībai apturēt transportlīdzekli un turpināja kustību. VP sāka pakaļdzīšanos agresīvajam autovadītājam, kurš, nepakļaudamies VP prasībām, turpinājis vadīt transportlīdzekli satiksmes dalībniekiem bīstamā veidā.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs Latvijas Televīzijā stāstīja, ka bēgošais autovadītājs taranējis ceļu policijas ekipāžu, kas viņam sekojusi. Turpmākās bēgšanas laikā bēglis ar "Audi" apskādējis vēl vairākus transporta līdzekļus, tostarp policijas transportu.

Pakaļdzīšanās laikā, lai apturētu agresīvo autovadītāju, piesaistīti papildspēki, tostarp no Rīgas pašvaldības policijas (RPP). Kā novēroja aģentūra LETA, pakaļdzīšanās laikā Maskavas ielā viena Rīgas pašvaldības policijas ekipāža avarēja.

Kā aģentūru LETA informēja RPP pārstāvis Toms Sadovskis, pakaļdzīšanās laikā avarējušajā RPP ekipāžā cietuši divi pašvaldības policijas darbinieki, kuri pašlaik ir hospitalizēti.

Pakaļdzīšanās turpinājās līdz Ogrei, kur, lai apturētu bīstamo autovadītāju, policija lietoja šaujamieročus. Kā liecina sociālajos tīklos ievietoti aculiecinieku video, auto virzienā tika raidīti vairāk nekā desmit šāvieni.

Pēc bēgļa aizturēšanas tika konstatēts, ka likumpārkāpējs ir ticis sašauts. Persona nogādāta medicīnas iestādē palīdzības sniegšanai. Pēc policijas sniegtās informācijas, esot aizdomas, ka bēglis bijis apreibinošo vielu ietekmē.

Policija ir noskaidrojusi bēgļa personību - tas ir kāds 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš bijis meklēšanā par mantiska rakstura noziegumiem.

Pakaļdzīšanās laikā cietis vismaz viens VP policists, kurš braucis ar motociklu un arī nogādāts medicīnas iestādē palīdzības saņemšanai.

Sozinovs sacīja, ka policijas rīcībā pašlaik ir tikai sākotnējā informācija, tāpēc vēl nevarot pateikt, cik smagi cietuši policisti un bēgušais autovadītājs. Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka ceļu policistam neesot dzīvībai bīstamu traumu, bet pats bēglis esot cietis smagāk. 

Neoficiāla informācija liecina, ka bēglim ir šauta brūce galvā, bet ievainotajam motociklistam - vaļējs lūzums.

Notikuma vietā virzienā uz Daugavpili bija bloķēta transporta kustība, uz laiku radot pamatīgus sastrēgumus. Šobrīd notikuma vietā strādā policisti. Satiksme ir apgrūtināta un notiek pa vienu joslu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu