Evija Smagare laiž klajā otro singlu no gaidāmā debijas albuma

Evija Smagare

FOTO: publicitātes

Dziedātāja Evija Smagare, kura jau vairākus gadus aktīvi darbojas mūzikā un plašāku atpazīstamību guvusi pēc sadarbības ar grupu "Prāta vētra", laiž klajā jaunu dziesmu latviešu valodā "Lielceļš". Šī dziesma ir otrais singls no nākamgad gaidāmā debijas albuma.

Pēc ilgiem meklējumiem Evija ir atradusi sev tuvāko muzikālās izpausmes veidu un definējusi skanējumu, kas ietver sevī neosoul/pop/indie/electronic mūzikas elementus. Jau nākamgad ir plānots laist klajā Evijas debijas albumu, kas lielākoties būs latviešu valodā, iekļaujot arī dažas dziesmas angļu un krievu valodā.

Lai realizētu savas idejas, Evija ir piesaistījusi vēl piecus talantīgus un pieredzes bagātus mūziķus - Armands Varslavāns (ģitāra), Reinis Petrovičs (bass), Rūdolfs Iļķēns (elektronika), Mareks Logins (bungas), Jānis Aizupietis (taustiņi), kuri aktīvi piedalās dziesmu izstrādē, apvienojot katra gaumes un zināšanas, lai kopīgiem spēkiem izveidotu arvien košākas muzikālās kompozīcijas.

“Dziesma ir par uzdrīkstēšanos dzīvot tādu dzīvi, kādu tu pa īstam vēlies. Lielceļš simbolizē dzīves ceļu, pa kuru ikdienā ejam, saskaroties ar dažādām provokācijām un šķēršļiem, taču, paļaujoties uz savu intuīciju un iekšējo balsi, pieņemam pareizos lēmumus, kas ļauj mums nokļūt līdz galamērķim,” tā par dziesmu saka Evija.

Dziesmai ir arī videoversija, kurā galvenajās lomās ir Roberts Ramba un viņa lolojums - 1961. gada motocikls Velocette Viper Clubman.

Noskaties video.

Aktuālos jaunumus par mākslinieces aktivitātēm un koncertiem var uzzināt, sekojot Evijai Smagarei sociālajos tīklos.

Dziesmas autori ir Evija Smagare un Armands Varslavāns. Video autors un producents ir Ivars Utināns. Teksta video veidoja Rūdolfs Iļķēns. Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, iTunes u.c.). Dziesmas ierakstu, producēšanu, mix/master veica InMyHead Records producentu apvienība.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

FOTO: #SIF_MAF2019

Uz augšu