Degvielas cenas Viļņā sarūk, Tallinā aug, bet Rīgā nemainās

Degvielas uzpildes stacija

FOTO: Pixabay

Aizvadītajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās bija novērojamas atšķirīgas degvielas cenu tendences. Rīgā degvielas cenas nav mainījušās, Viļņā - kritušās, bet Tallinā tās ir kāpušas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns arī šajā nedēļā bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena joprojām bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā, bet zemākā - Viļņā.

Rīgā arī šajā nedēļā degvielas cenas "Circle K" uzpildes stacijās bija stabilas. Tāpat kā pirms nedēļas, šajā piektdienā litrs 95.markas benzīna maksāja 1,304 eiro, bet litrs dīzeļdegvielas - 1,214 eiro.

Savukārt Viļņā gan 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas cena šonedēļ samazinājās par 0,6% - līdz attiecīgi 1,178 un 1,078 eiro par litru.

Vienlaikus Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās degvielas cenas arī šajā nedēļā palielinājās. 95.markas benzīna cena pieauga par 1,3% un bija 1,374 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena pakāpās par 0,5% - līdz 1,334 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā un Tallinā arī šonedēļ nepiedzīvoja svārstības un bija attiecīgi 0,565 un 0,629 eiro par litru. Taču Viļņā tā sarukusi par 2,2%, un šajā piektdienā litrs autogāzes maksāja 0,44 eiro.

Uz augšu