PSG atspēlējas un triumfē Francijas superkausā

Kiljans Mbapē
Kiljans Mbapē Foto: AFP/SCANPIX

Parīzes "Saint-German" (PSG) komanda sestdien Ķīnas pilsētā Šeņdžeņā triumfēja Francijas superkausā futbolā, pie trofejas tiekot septīto gadu pēc kārtas un devīto reizi vēsturē.

Francijas čempione PSG ar 2:1 (0:1) pārspēja "Stade Rennais", kas aizvadītajā sezonā uzvarēja Francijas kausa izcīņā.

Mača rezultātu 13.minūtē atklāja "Stade Rennais" pussargs Adrjēns Inu, kurš izlauzās cauri PSG aizsardzībai un pēc Benžamēna Borižū piespēles raidīja bumbu tīklā.

Otrajā puslaikā 57.minūtē viens pretī vārtiem nonāca Kiljans Mbapē, kurš netraucēts panāca 1:1. Uzvaras vārtus parīzieši guva 73.minūtē, kad ar izcilu brīvsitienu izcēlās Anhels di Marija.

PSG Francijas superkausā, kur satiekas valsts čempione un kausa ieguvēja, uzvarējusi deviņas reizes, kas ir jauns rekords. Iepriekš PSG rekordu dalīja ar Lionas "Olympique", kuras kontā ir astoņas trofejas.

Francijas futbola čempionāta jaunā sezona sāksies nākamajā nedēļas nogalē.