Karsums un Daugaviņš sekmē "Spartak" uzvaru ar 8:0

TVNET Sports
Mārtiņš Karsums
Mārtiņš Karsums Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas hokeja uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš pirmdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu, palīdzot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Maskavas "Spartak" izcīnīt uzvaru pārbaudes turnīra spēlē.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā "Spartak" pirmdien ar rezultātu 8:0 pārspēja Čehijas klubu "Pardubice".

Uzvarētāju sastāvā Karsums guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli, bet Daugaviņš atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Karsums otrā perioda vidū guva vārtus un panāca 5:0, bet trešdaļas beigās viņš palīdzēja komandai gūt arī sestos vārtus.

Savukārt Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli atzīmējās "Spartak" komandas astoto vārtu guvumā.

Jau ziņots, ka svētdien "Spartak" ar 2:1 pēcspēles metienos uzveica šī pārbaudes turnīra saimnieci Čehijas komandu Hradeckrālovas "Mountfield", kuru pārstāv aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Māris Bičevskis.

Pirmdien šī turnīra ietvaros "Mountfield" ar 6:2 uzveica Slovākijas klubu Bratislavas "Slovan".

Uzvarētāju sastāvā Cibuļskis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet Bičevskis šajā mačā nespēlēja.