Daugaviņš un Karsums gūst vārtus "Spartak" uzvarā

TVNET Sports
Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: HC Spartak Moscow (Facebook)

Latvijas hokeja uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums trešdien Čehijā pārbaudes turnīra mačā guva vārtus, sekmējot uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Maskavas "Spartak".

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas "Spartak" komanda ar rezultātu 5:3 pārspēja Slovākijas klubu Bratislavas "Slovan".

Trešā perioda 8. minūtē ar precīzu metienu izcēlās Daugaviņš, tobrīd panākot neizšķirtu rezultātu 3:3.

Savukārt Karsums 6 sekundes pirms mača beigām ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Čehijā notiekošajā pārbaudes turnīrā "Spartak" komanda trīs mačos izcīnīja trīs uzvaras.

Karsums šajā turnīrā guva 2 vārtus un veica 1 rezultatīvu piespēli, bet Daugaviņš atzīmējās ar 1+1, kā arī ar 2 precīziem "bullīšiem" pirmajā spēlē.

Trešdien turnīra noslēdzošajā spēlē mājiniece Čehijas komanda Hradeckrālovas "Mountfield", kuru pārstāv aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Māris Bičevskis, spēkosies ar citu šīs valsts klubu "Pardubice".

Jau vēstīts, ka Karsums un Daugaviņš izcēlās ar rezultatīvu sniegumu "Spartak" komandas uzvarā ar 8:0 pret "Pardubice".

Savukārt pirmajā spēlē "Spartak" ar 2:1 pēcspēles metienos uzveica "Mountfield", Daugaviņam realizējot uzvaru nesošo "bullīti".