Koša dāvana lietuviešiem - airBaltic piešķir lidmašīnai Lietuvas karoga krāsas

Самолет, окрашенный в цвета литовского флага.

FOTO: airBaltic

Ņemot vērā aizvien pieaugošo Latvijas lidsabiedrības airBaltic pakalpojumu popularitāti Lietuvā, kompānija radījusi īpašu krāsojumu vienai no savām lidmašīnām. Tagad airBaltic lidmašīnu Airbus A220–300 ar reģistrācijas numuru YL-CSK rotā Lietuvas karoga krāsas, kā arī tā nodēvēta kaimiņvalsts galvaspilsētas Viļņas vārdā.

Lai radītu šo mākslas darbu, 15 profesionāli krāsotāji strādāja 1000 stundas. Kopumā krāsošanā tika izmantoti 250 litri grunts, krāsas un lakas, krāsas slāņa biezumam veidojot 120 mikronu jeb 0,12 milimetrus. Krāsošana tika uzticēta "Magnetic MRO" komandai.

Lidsabiedrība 2019. gada pirmajos sešos mēnešos uz Lietuvu un no tās pārvadājusi vairāk nekā 240 000 pasažieru. Salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn lidsabiedrība pārvadājusi par 20 procentiem vairāk pasažieru Lietuvā uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

""airBaltic" komanda ir priecīga Lietuvas pasažieriem prezentēt šo jauno, īpašo lidmašīnas krāsojumu. Tagad visu trīs Baltijas valstu karogu krāsas lepni plīvos virs mūsu galvām augstu gaisā," norāda "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

Sākot no šā gada ziemas sezonas, airBaltic Viļņā arī bāzēs vienu no savām jaunajām Airbus A220–300 lidmašīnām, lai apkalpotu aizvien pieaugošo galamērķu skaitu, kas tiek piedāvātas Lietuvas pasažieriem.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Uz augšu