Ieva Millere un Kristaps Blušs šampanieša laistīšanās duelī
Ātruma cilts

Pauls Timrots, Ieva Millere un Kristaps Blušs

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz Pauls Timrots nolēmis noskaidrot sportā populārās šampanieša laistīšanās tradīcijas noslēpumu un sarīkot dzirkstošā dzēriena "salūta" dueli.

Piedalīties dullajā eksperimentā aicināti sportisti ar uzvarētāja gēnu – ātrākā sieviete ātrumlaivu sportā Ieva Millere un drifta zvaigzne Kristaps Blušs. Lai gan varētu šķist, ka šampanieša pudeles korķi izšaut nav grūti, to izdarīt ar profesionāla sportista cienīgu precizitāti nemaz nav viegls uzdevums. 

Pirms sāk "šampanieša karus", Pauls uz sarunu aicinājis vīnzini un šampanieša vēstnieku Baltijā Gintu Sniedzi, kurš skaidros, kā aizsākās tradīcija svinēt sacensību uzvaru, laistoties ar šampanieti, un kādēļ jautrajai nodarbei izvēlēts tieši šis dzēriens. 

Arī šampanieša dueļa dalībnieki – Ieva Millere un Kristaps Blušs – savā karjerā uz pjedestāla kāpuši ne vienu reizi vien. Ieva tomēr neslēpj, ka piešķirto šampanieša pudeli viņa labprātāk noliek piemiņai plauktā. Savukārt Kristapam gan ir stratēģija, kā aplaistīt pretiniekus, bet pašam tikt sveikā cauri. Arī Gints Sniedze sportistiem sarūpējis padomus iespaidīgam šampanieša "salūtam", lai abi var kārtīgi sagatavoties dzirkstošajai cīņai. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Noklausījušies instruktāžu, Ieva un Kristaps ņem rokā šampanieša pudeles un ir apņēmības pilni izcīnīt uzvaru. Kurš no sportistiem pratīs izšaut šampanieti pirmais un kuram laistīšanās ar šampanieti izdosies iespaidīgāka, noskaidrosim jaunākajā Ātruma cilts raidījumā. 

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts. 

Uz augšu