Policisti Mīlgrāvī aizturējuši vīrieti, kurš naktī pa ielu nesis segā ievīstītu līķi

плця

FOTO: Valsts policija

Valsts policijas (VP) policisti naktī uz svētdienu, pateicoties aculieciniekam, aizturējuši kādu vīrieti, kurš Mīlgrāvī pa ielu nesis segā ievīstītu līķi.

Policijā skaidroja, ka naktī uz svētdienu, 11.augustu, kāds aculiecinieks pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš pāri ielai Rīgā, Mīlgrāvī, stiepj lielu nenosakāmu priekšmetu, kas ievīstīts segā. Aculiecinieks vēlējās noskaidrot, kas atrodas šajā vīstoklī, taču svešinieks sāka skriet. Rodoties aizdomām par noziegumu, aculiecinieks piezvanīja VP un turpināja sekot aizdomīgajai personai.

Drīz vien notikuma vietā ieradās Valsts policijas patruļpolicisti. Noņemot segu, atklājās, ka tajā ir ietīts miris vīrietis ar durtu brūci kājā. VP aizdomās par izdarītu slepkavību vīrieti aizturēja un nogādāja Rīgas Ziemeļu iecirknī. Aizturēšanas brīdī viņš bija divu promiļu stiprā alkohola reibumā.

Izmeklēšanas laikā VP Rīgas Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi ir ieguvuši informāciju, ka tovakar aizdomās turētais 41 gadu vecais vīrietis ar savu nu jau bojāgājušo 28 gadus veco paziņu dzīvoklī Rīgā, Mīlgrāvī, svinējuši kādu svarīgu un patīkamu dzīves notikumu. Pašreizējā informācija liecina, ka alkohola lietošanas laikā starp abiem vīriešiem sācies strīds. Tā karstumā 41 gadu vecais vīrietis ar nazi iedūris savam paziņam kājā, trāpot artērijā, pēc kā cietušais zaudējis daudz asiņu un nomiris. Pēc tam vainīgais nolēmis atbrīvoties no līķa, to noslīcinot netālu esošā ūdenstilpē. Lai neviens nepamanītu, kā viņš velk mirušo pa ielu, viņš to ievīstījis segā.

Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem noziegumiem, tostarp zādzībām un laupīšanām, un šā gada jūnijā pēdējo reizi izcietis cietumsodu.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta - par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizdomās turētais šobrīd atrodas izolatorā un šodien, 12.augustā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.

Uz augšu