Latviešu sportisti pierāda sevi, kāpjot uz pjedestāla augstākajiem pakāpieniem Kulbilohu trasē, Igaunijā

FOTO: Kalvis Zaļaiskalns Photography

Aizvadīts Latvijas Rallijkrosa čempionāta ceturtais posms. Sacensības kaimiņvalsts Igaunijas rallijkrosa trasē pulcēja teju 70 dalībniekus no piecām valstīm - Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Somijas. 

Ivo Traubergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators: "Šajā posmā viss ritēja pēc plāna, lieku starpgadījumu nebija, un uzskatu, ka kopumā sacensības bija veiksmīgas. Kulbilohu rallijkrosa trase varētu šķist vienkārša, bet tā ir viltīga, sportistiem bija iespēja parādīt, cik tehniski labi viņi prot pielāgoties jauniem apstākļiem. Nākamais posms šajās sezonā būs noslēdzošais, tajā sportisti cīnīsies par čempiona titulu sezonā, būs spraigas cīņas."

FOTO: Kalvis Zaļaiskalns Photography

Latviešu sportisti pierādīja, ka arī bez pieredzes konkrētajā ralllijkrosa trasē var uzstādīt labus rezultātus. Labākie Latvijas rallijkrosa čempionāta ceturtajā posmā:

BMW RX 3000 klasē: 1. Miķelis Stengrevics, 2. Dainis Valeinis, 3. Raivis Geriks

CK 650 kroskartu klasē: 1. Dāvis Tobiass, 2. Laurs Langeprons, 3. Karls Martins Miliste.

FOTO: Kalvis Zaļaiskalns Photography

XTREME kroskartu klasē: 1. Ronalds Baldiņš, 2. Sanders Seps, 3. Jānis Baumanis

LADA RX klasē: 1. Sigmars Tammemagi, 2. Ivars Joelis, 3. Niks Mežiņš

SUPER 1600 klasē: 1. Roberts Vītols, 2. Edijs Ošs, 3. Arnis Odiņš

TOURING klasē: 1. Henri Puhmass, 2. Raimonds Mūrnieks, 3. Jānis Olle

OPEN RX: 1. Marts Tikerbārs, 2. Raini Rometss, 3. Jānis Veģeris

FOTO: Kalvis Zaļaiskalns Photography

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators: "Vēl viens posms noslēdzies. Nebijām gaidījuši, ka būs tik liela atsaucība gan no sportistu, gan skatītāju puses, jo lielai daļai tomēr šī trase nav ģeogrāfiski izdevīgā vietā. Par spīti valodas barjerai un citiem mazāk svarīgiem sīkumiem, vēl joprojām uzskatu, ka "aizvest" posmu ārpus Latvijas robežām bija laba doma. Mēs kā organizatori un arī sportisti esam guvuši jaunu un pavisam noteikti - noderīgu pieredzi."

FOTO: Kalvis Zaļaiskalns Photography

Pēc trīs nedēļām Latvijas Rallijkrosa čempionāts, atgriežoties Latvijā, aizvadīs sezonas pēdējo, piekto posmu - Bauskā, "Musa Raceland" trasē 7.- 8. septembrī, kur vērosim izšķirošās cīņas un noskaidrosim labākos 2019. gada sezonā.

Uz augšu